Apraksts:

101/24 SIMTIŅŠ-2015 spēka un izturības pārgājiens bija viens no grūtākajiem pārgājieniem, kādu esam rīkojuši. Uzdevums bija – notiet 24 stundu laikā ļoti sarežģītu maršrutu, kas stiepās 101 km garumā! Piedāvājam nelielu ieskatu aizvadītajā spēka un izturības pārgājienā no Elles līdz Paradīzei!

Video autors: Ē. Matisons

Youtube

STREELNIEKS.LV Youtube kanālā tu vari atrast arī citus interesantus video un pilnu video arhīvu. Ja izmanto YouTube, droši abonē un nepalaid garām jaunāko video – noskaties tos pirms tie tiek ielikti mājaslapā.

Facebook / Draugiem.lv

STREELNIEKS.LV aktīvi darbojas lielākajos sociālajos tīklos. Pievienojies un dalies pieredzē un viedokļos ar cilvēkiem. Seko jaunumiem un vienmēr par visu aktuālo tu uzzināsi pirmais!

Tev ir video?

Ja esi uzfilmējis kādu STREELNIEKS.LV rīkotu spēli, pārgājienu vai kādu citu pasākumu un vēlies nodot mums šo video – sazinies ar Ēriku rakstot uz epastu: [email protected]

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Aplūkot visus komentārus

Patīk Tas, Ko Lasi? Padalies!

"Viena šāre cilvēkam, milzīgs grūdiens autoriem!" Ja raksts noder, sniedz atziņas vai citādi šķiet interesants - PALDIES par to vari izteikt vienkārši padaloties ar draugiem! ;)
Labi, Nākošo reizi.. :)
0
Tavas domas, viedoklis un pieredze ir zelts! Lūdzu iekomentē!x
()
x
X