Apraksts:

Pirms neilga laika, airsofta komandā STREELNIEKI, noslēdzās viens svarīgs posms – tika realizēts pirmais STREELNIEKU Vairoga projekts.

Lūk ieskats, ar ko džekiem nācās saskarties!

Ko tas nozīmē?
Var spēlēt airsoftu un var spēlēt airsoftu komandā. Taču, lai būtu komandā, katram tās kandidātam ir jāiztur noteikts pārbaudes laiks, kura noslēgumā ir jāpierāda, ka komandas kandidāts ir Vairoga cienīgs.

Ceļš līdz STREELNIEKU Vairogam nav vienkāršs. Vispirms katram ir jāiztur noteikts pārbaudes laiks, kurā ir jāpierāda sekojošas lietas:
1. Komandas kandidāts ir patiesi ieinteresēts tajā, ko viņš dara;
2. Viņš ir labs komandas biedrs;
3. Viņš ir normāls čalis, kuram var uzticēties.

Taču ar sekmīgu pārbaudes laika izturēšanu nekas nebeidzās. STREELNIEKU Vairogs nav pašmērķis, tas ir simbolisks apliecinājums draudzībai, kura ir visa šī pasākuma galvenā sastāvdaļa, neatlaidībai, cīņai ar sevi un vienotībai.

Ja sākumā mūs visus vieno tikai hobijs, tad katrs šāds pasākums, katra šāda spēle mūs veido par labākiem draugiem un cilvēkiem. Iepriekš savstarpēji nepazīstami, šodien jau cīņu biedri airsofta kauju laukos kur tiek izcīnīti lieliski momenti un skaistas uzvaras.

Youtube

STREELNIEKS.LV Youtube kanālā tu vari atrast arī citus interesantus video un pilnu video arhīvu. Ja izmanto YouTube, droši abonē un nepalaid garām jaunāko video – noskaties tos pirms tie tiek ielikti mājaslapā.

Facebook / Draugiem.lv

STREELNIEKS.LV aktīvi darbojas lielākajos sociālajos tīklos. Pievienojies un dalies pieredzē un viedokļos ar cilvēkiem. Seko jaunumiem un vienmēr par visu aktuālo tu uzzināsi pirmais!

Tev ir video?

Ja esi uzfilmējis kādu STREELNIEKS.LV rīkotu spēli, pārgājienu vai kādu citu pasākumu un vēlies nodot mums šo video – sazinies ar Ēriku rakstot uz epastu: [email protected]