Airsofta Spēle – Tava Pasākuma Odziņa

/Airsofta Spēle – Tava Pasākuma Odziņa
Airsofta Spēle – Tava Pasākuma Odziņa2018-02-27T21:48:27+00:00

Airsofta Spēle – Garantēta Izklaide Tavā Pasākumā

Vecpuišu ballīte, dzimšanas dienas pasākums vai kolektīva saliedēšanas pasākums? Airsofta spēle būs lielisks papildinājums Tavai dienai! Kapēc? Mēs esam vadījuši vairāk kā 200 dažādas airsofta spēles un pasākumus, kuru laikā esam pārliecinājušies – tā ir pasākuma odziņa! Neviens nebūs palicis vienaldzīgs un dienas beigās – gribēsies tikai mierīgi atpūsties! 

Labas airsofta spēles vidējais ilgums ir aptuveni 4 stundas. Pamatā tiek izmantota vienota standarta programma, kura strādā kā pulkstenis un sevi ir pierādījusi neskaitāmos airsofta pasākumos. Taču tas nenozīmē, ka mēs domājam tikai kastītē! Ir visas iespējas pielāgot airsofta pasākumu dažādām, specifiskām vajadzībām un iespējām!

Programma – No Kā Sastāv Laba Airsofta Spēle?

Mums ir liela pieredze privāto un publisko airsofta spēļu rīkošanā. Tāpēc esam nonākuši līdz lieliskam pasākuma vadīšanas konceptam, kurš sevi ir teicami pierādījis praksē. Taču nav divu vienādu pasākumu, tas nenozīmē, ka mēs nespējam rīkoties un domāt ārpus kastītes. Ja Tev ir padomā kāda īpaša airsofta spēle – noteikti dod mums ziņu!

 • Standarta programmas ilgums: līdz 4 stundām. Iekļauti ir visi administratīvie darbi (drošības instruktāžas, scenāriju izskaidrojums, u.c. procedūras) un spēļu scenāriju izskaidrojums, kā arī pašas spēles. Šķiet par īsu? Parunāsim par to pēc četrām stundām. 😉

 • Komandu saliedējošās aktivitātes. Vienalga, cik labi draugi esiet, vienmēr ir vērts iziet vienkāršām komandu saliedēšanas aktivitātēm, lai iekustinātu prātu, ķermeni un savstarpējo komunikāciju. Tas piešķir spēlei pavisam citu vērtību!

 • Aktīvu minispēļu izspēle. Vienas minispēles scenārijs ir aptuveni 20 minūtes. To laikā tiek izspēlēti vienkāršāki scenāriji no “karoga ieņemšanas”, līdz sarežģītākiem daudzlīmeņu uzdevumiem, piemēram, Counter-strike tipa uzdevumu izspēlēm.

 • Pasākuma galvenā persona ir Pasākuma Galvenā Persona. Tas nozīmē, ka vecpuisis, dzimšanas dienas svinētājs  vai citāda formāta pasākuma galvenais vaininieks vienmēr būs uzmanības centrā. Piemēram, ja būs jānes bumba – to nesīs viņš. Ja kāds varēs kaut ko uzspridzināt, to darīs tikai viņš. Tātad – vienmēr viņš tiks nodarbināts un būs spiests domāt!

ATSAUKSMES PAR STREELNIEKS.LV

Atsauksme par kolektīva saliedēšanas pasākumu | STREELNIEKS.LV

Interesanti uzdevumi, lieliska vide, apņēmīgi un viedi vadītāji, spēku izsīkums daudz smiekli un vispār pozitīva 6diena. STREELNIEKS.LV lika pasvīst team building pasākuma ietvaros! Ja arī Tev ir darba vai komandas kolektīvs – pamēģiniet šo saliedēšanas pasākumu vai vnk labi nolaist tvaiku. Ir to vērts!

Kārlis Gailītis, Kolektīva saliedēšana
Atsauksme par vecpuišu ballīti | STREELNIEKS.LV

Vecpuišu ballītē uzrāvām airsoftu. Sākumā patrenkāja pa pagalmu, lika kopā dažādus uzdevumus izpildīt, pēc tam pats airsofts. Dažādas interesantas spēles un scenāriji, super! Noteikti gribētu atkārtot.

Pēteris Lukstiņš, Vecpuišu Ballīte

Esam 99% džeku kolektīvs. Biroja vadītāja šefa uzdevumā meklēja kādu dinamisku komandas saliedēšanas pasākumu. Manuprāt spēle izdevās par visiem 100%. Katram bija iespēja sevi pierādīt un kārtīgi izšaudīties. Kopā uz 23 cilvēkiem 3 h laikā izšautās munīcijas apjoms iespaidīgs 36 000 bumbiņas. Izspēlējot 3 dažādus scenārijus laiks paritēja nemanot. Noslēgums pirtī, galvenais temats protams cik kurš kuram reizes iešāvis. Paldies STREELNIEKS.LV komandai par kauju!

Trakoti liels paldies par nereāli labi pavadīto laiku, spēle bija vienkārši SUPER, bija partīkamas sajūtas….. Super, ceru ka drīz būs vēl kāds pasākums……..

Kaspars Randa, Airsofta Spēle

Ja kāds domā, kur pavadīt azartiskas 3-4h vai pat vairāk, ja ir duka, tad šis ir tas moments, kad jāsakomunicē streelnieks.lv puišiem.
Mums bija vecpuišu pasākums, kurš, starpcitu, ir apskatāms zemāk izvietotajā video, kur par vienu no dienas programmas daļām līmenī parūpējās streelnieks.lv čaļi. Kolektīvs paldies viņiem par labi pavadītu laiku!!

Pēteris Grīnbergs, Vecpuišu balle

Cik Izmaksā Laba Airsofta Spēle?

Laba airsofta spēle nemaksā dārgi! Spēles izmaksas ir atkarīgas no vairākiem faktoriem, taču vidēji tā nostājas robežās no 20-25 EUR. Spēles cenu ietekmē iesaistītie resursi, specifiskas vajadzības un citi līdzīgi faktori. Mēs esam pārliecināti par to, ko mēs darām un neliksim Tev vilties!

Līdz 15/cilv. grupa

EUR2500dalībnieks

16+/cilv. grupa

EUR2250dalībnieks

P.s. Cenām ir orientējošs raksturs. Izmaksas var mainīties atkarībā no distances, pasākuma norises vietas un iesaistīto resursu apjoma. Minimālā pasākuma maksa ir ne mazāk kā 150 eur. 

Airsofta spēle tiek vadīta pieredzējušu organizatoru vadībā, kuriem nereti ir dažāda armijas vai zemessardzes pieredze. Tas nozīmē, ka pasākums būs aktīvs, ļoti interesants, profesionāli vadīts un ievērojot visas drošības normas! Personāls vienmēr palīdzēs ar dažādiem “know how” un nepieciešamības gadījumā iesaistīsies arī pats, lai airsofta spēle būtu aktīvāka un interesantāka!

Kas ir Iekļauts Cenā?

Pasākuma cenā ir iekļauti visi administratīvie izdevumi, kas saistīti ar airsofta spēles organizēšanu. Reizēm var nākties piemaksāt par attālumu, spēles laiku (ja plānots virs 4h) vai papildus izmaksām, kas saistītas ar airsofta spēles norises vietu. Tālāk ir uzskaitīts pamata ekipējums, kas tiek nodrošināts katram airsofta spēles dalībniekam. 

Airsofta Spēle - Ekipējums | STREELNIEKS.LV
 • Airsofta šautene. Mēs cenšamies savu nomas ekipējumu turēt vislabākajā kārtībā! Pamatā tiek izmantotas G36 tipa airsofta šautenes. Līdzīgas tām, kādas ir mūsu Latvijas armijas bruņojumā!

 • Aizsargbrilles un sejas maska. Sejas maskai ir rekomendējošs raksturs, savukārt bez brillēm spēles nebūs.

 • Formas tērps. Visērtāk, protams, ir savā apģērbā. Taču, ja tāds nav – mēs nodrošinām. Ņem vērā, ka nāksies vilkt to, ko iedod, nevis piemērīt un izvēlēties visskaistāko un ķermeņa aprisēm pieguļošāko. 🙂

 • Pasākuma speciālajiem cilvēkiem (vecpuisis, u.c.) papildus ekipējums. Uzkabe, ķivere un cita atribūtika, lai pasākums būtu interesantāks.

 • 500 starta bumbiņas. Daudz vai maz, tas ir atkarīgs no katra paša šaušanas manieres. Citam paliek pāri, cits vēl pāris tūkstošus izšauj. Taču bez bēdas – papildus 4000 bumbiņas maksā 10 eur. Pietiks! 😉

Pasākumu Norises Vietas

Tehniski labu airsofta spēli var noorganizēt jebkurā vietā. Mēs bieži esam rīkojuši vecpuišu ballītes un citus līdzīgos pasākumus ārpus airsofta poligoniem. Šādos gadījumos no Tavas puses ir svarīgi, lai šī vieta būtu saskaņota un nevienam nerastos nekādi pārpratumi. Tomēr, visbiežāk airsofts tiek spēlēts kādā no esošajiem laukumiem, kuri ir izvietoti ap Rīgu. Šie laukumi ir “piešauti” tāpēc tajos būs visinteresantākie un aktīvākie airsofta spēļu scenāriji.

Laukumu atrašanās vietas:

 • Kadagas airsofta poligons

 • Zālītes poligons pie Iecavas

 • Mārupes airsofta poligons

Airsofta spēles ir iespējams noorganizēt arī citās Latvijas vietās, piemēram, Saldū un Liepājā. Šīs vietas ir pieejamas tikai pēc pieprasījuma, tāpēc kartē nav attēlotas. Tas, kas Tev ar to ir jāsaprot – vajag tikai runāt! 😉

Piesaki savu airsofta spēli tagad!

Mūsu komanda Tev noorganizēs vislabāko pasākumu un mēs esam pārliecināti, ka pēc spēles Tev gribēsies tikai aukstu aliņu un pirti! 

PIESAKI PASĀKUMU

…vai zvani 22834095!

IZLASI PATS UN IEDOD CITIEM!

Vislabākais PALDIES un VISAUGSTĀKAIS NOVĒRTĒJUMS mums ir tad, ja ar mūsu radīto saturu padalās tālāk! :)
653
Aizpildi prasīto informāciju
PIETEIKTIES!

Pievienojies vairāk kā 500 lietotājiem, kur izmanto #OutdoorCard priekšrocības!

close-link

Pievienojies Mums!

Pievienojies STREELNIEKS.LV apziņošanas ķēdei!
1. Reizēm atlaides pie mūsu draugiem!
2. Ātrāk par citiem uzzini par dažādiem pasākumiem!
3. Nepalaid garām "Know How" izglītojošo info!
ES PIESAKOS! TURIET MANI INFORMĒTU!
Ja tu jau esi #OutdoorCard dalībnieks, Tu vari šo ignorēt! Tev ir daudz labāki nosacījumi. ;)
X