Airsofts: Airsofta pasākumu organizēšana

/Airsofts: Airsofta pasākumu organizēšana
Airsofts: Airsofta pasākumu organizēšana 2017-10-06T22:39:56+00:00

Vecpuišu ballīte, dzimšanas dienas pasākums vai kolektīva saliedēšanas pasākums? Gadu gaitā ir pierādījies, ka airsofts ir ļoti laba aktivitāte, ko iekļaut savā pasākuma programmā! Mums ir vairāk kā 200 privāto un publisko airsofta spēļu pieredze, tāpēc mēs esam “izkoduši” to labāko formātu, kādam ir jābūt lieliskam pasākumam! 

Airsofts padarīs Tavu pasākumu aktīvāku!

Labas airsofta spēles vidējais ilgums ir aptuveni 4 stundas. Pamatā tiek izmantota vienota standarta programma, kura strādā kā pulkstenis un sevi ir pierādījusi neskaitāmos airsofta pasākumos. Taču tas nenozīmē, ka mēs domājam tikai kastītē! Ir visas iespējas pielāgot airsofta pasākumu dažādām, specifiskām vajadzībām un iespējām!

Airsofta spēles vada pieredzējuši vadītāji, kuriem nereti ir dažāda armijas vai zemessardzes pieredze. Tas nozīmē, ka pasākums būs aktīvs, ļoti interesants, profesionāli vadīts un ievērojot visas drošības normas! Personāls vienmēr palīdzēs ar dažādiem “know how” un nepieciešamības gadījumā iesaistīsies arī pats, lai airsofta spēle būtu aktīvāka un interesantāka!

Kas ietilpst programmā?

Šī airsofta programma ir balstīta ilggadējā pasākumu vadīšanas pieredzē! Tāpēc mēs esam nonākuši līdz labākajam formātam, kurš nevienu nav atstājis vienaldzīgu!

  • Standarta programmas ilgums: līdz 4 stundām. Iekļauti ir visi administratīvie darbi (drošības instruktāžas, scenāriju izskaidrojums, u.c. procedūras) un spēļu scenāriju izskaidrojums, kā arī pašas spēles. Šķiet par īsu? Parunāsim par to pēc četrām stundām. 😉

  • Komandu saliedējošās aktivitātes. Vienalga, cik labi draugi esiet, vienmēr ir vērts iziet vienkāršām komandu saliedēšanas aktivitātēm, lai iekustinātu prātu, ķermeni un savstarpējo komunikāciju. Tas piešķir spēlei pavisam citu vērtību!

  • Aktīvu minispēļu izspēle. Vienas minispēles scenārijs ir aptuveni 20 minūtes. To laikā tiek izspēlēti vienkāršāki scenāriji no “karoga ieņemšanas”, līdz sarežģītākiem daudzlīmeņu uzdevumiem, piemēram, Counter-strike tipa uzdevumu izspēlēm.

  • Pasākuma galvenā persona ir Pasākuma Galvenā Persona. Tas nozīmē, ka vecpuisis, dzimšanas dienas svinētājs  vai citāda formāta pasākuma galvenais vaininieks vienmēr būs uzmanības centrā. Piemēram, ja būs jānes bumba – to nesīs viņš. Ja kāds varēs kaut ko uzspridzināt, to darīs tikai viņš. Tātad – vienmēr viņš tiks nodarbināts un būs spiests domāt!

Piesaki savu airsofta spēli tagad!

Mūsu komanda Tev noorganizēs vislabāko pasākumu un mēs esam pārliecināti, ka pēc spēles Tev gribēsies tikai aukstu aliņu un pirti! 

AIZPILDI ANKETU

…vai zvani 22834095!

Ekipējuma nodrošinājums?

Katram dalībniekam tiek nodrošināts airsofta spēlēšanai nepieciešamais pamata ekipējums:

  • Airsofta šautene. Mēs cenšamies savu nomas ekipējumu turēt vislabākajā kārtībā! Pamatā tiek izmantotas G36 tipa airsofta šautenes. Līdzīgas tām, kādas ir mūsu Latvijas armijas bruņojumā!

  • Aizsargbrilles un sejas maska. Sejas maskai ir rekomendējošs raksturs, savukārt bez brillēm spēles nebūs.

  • Formas tērps. Visērtāk, protams, ir savā apģērbā. Taču, ja tāds nav – mēs nodrošinām. Ņem vērā, ka nāksies vilkt to, ko iedod, nevis piemērīt un izvēlēties visskaistāko un ķermeņa aprisēm pieguļošāko. 🙂

  • Pasākuma speciālajiem cilvēkiem (vecpuisis, u.c.) papildus ekipējums. Uzkabe, ķivere un cita atribūtika, lai pasākums būtu interesantāks.

  • 500 starta bumbiņas. Daudz vai maz, tas ir atkarīgs no katra paša šaušanas manieres. Citam paliek pāri, cits vēl pāris tūkstošus izšauj. Taču bez bēdas – papildus 4000 bumbiņas maksā 10 eur. Pietiks! 😉

Kas ir airsofts?

Labs airsofts nemaksā dārgi! Kādas ir izmaksas?

Ja Tu gribi vislētāko – nāksies meklēt citus. Taču, ja tu gribi kvalitāti – Tu esi īstajā vietā un mēs noteikti neliksim Tev vilties! Protams, mēs esam pretīmnākoši un ar mums var sarunāt visu ko. Starp citu, #OutdoorCard lietotājiem vienmēr ir draudzīgākas cenas. 😉 

Līdz 15/cilv. grupa

EUR2500dalībnieks

16+/cilv. grupa

EUR2250dalībnieks

P.s. Cenām ir orientējošs raksturs. Izmaksas var mainīties atkarībā no distances, pasākuma norises vietas un iesaistīto resursu apjoma. Minimālā pasākuma maksa ir ne mazāk kā 150 eur. 

Kur Notiek Spēles?

Mēs bieži vien, organizējam arī izbraukuma airsofta spēles. Tehniski airsofta spēli var noorganizēt jebkur. Taču mums ir piedāvājumā vairākas vietas ap Rīgu, kur var aizvadīt aizraujošas airsofta spēles. Taču, gatavojoties aukstajai sezonai, aizvien aktuālākas kļūst iekštelpas, tāpēc šādam nolūkam esam piezemējušies bijušajā Salaspils Fizikas un Ķīmijas institūtā.

IZLASI PATS UN IEDOD CITIEM!

Vislabākais PALDIES un VISAUGSTĀKAIS NOVĒRTĒJUMS mums ir tad, ja ar mūsu radīto saturu padalās tālāk! :)
653
X