Dodies Pārgājienā Ar Bērniem – Roliss | STREELNIEKS.LV

Home/Pārgājieni/Pārgājienu video atskati/Dodies Pārgājienā Ar Bērniem – Roliss | STREELNIEKS.LV

Dodies pārgājienā ar bērniem!

Viena lieta ir bērnu uztaisīt. Otra lieta – nodrošināt viņam visu, nepieciešamo izdzīvošanai un vispārējai labsajūtai (siltums, drēbes, spēļmantiņas, utt.). Tomēr paliek jautājums – vai ar to pietiek? Droši vien, ka nē. Jo pāri visam stāv kvalitatīvi pavadīts laiks ar savu bērnu. Laikā, kad pašam pret sevi un tai skaitā arī pret bērniem tiek vērstas atrunas “man nav laika“, “man šis ir steidzami jāizdara“, “es esmu ļoti aizņemts cilvēks, vēlāk“, mēs tuvojamies atsevišķu profesiju radīšanai, kas palīdz gūt jautājumu uz atbildēm – kā pavadīt laiku ar savu bērnu? Īstenībā – nekas jau daudz nav jādara. Izejiet ārā, vienalga kāds ir vecums. Par to, vai un cik sarežģīts ir pārgājiens ar bērniem – ļoti uzskatāmi parāda Roliss. Noskaties viņa veidoto video un padomā – varbūt ir laiks vienkārši iziet pastaigāties! 

Google - kā pavadīt laiku ar bērnu | STREELNIEKS.LV

Dažas atziņas, lai pārgājiens ar bērnu būtu izdevies:

 • Ejot pārgājienā ar bērniem – atceries, ka pārgājiens IR PAREDZĒTS bērniem.

 • Izvēlies atbilstošu pārgājiena garumu – vidēji ar 4-5 kilometriem ir pietiekoši! 

 • Pievērs uzmanību mazajām lietām – apgrauzts čiekurs Tev nenozīmē neko, bet bērnam tas ir atklājums! 

 • Paņem līdzi uzkodas – termoss ar karstu tēju un, piemēram, iepriekš sagatavotas maizītes ārā garšo pavisam citādāk! 

 • Arī tuvējais mežs var būt lieliska vieta pārgājienam! Svarīgāks ir pārgājiena process, kā apkārtnes vizuālā vērtība.

By |2018-03-25T13:00:32+00:00marts 25th, 2018|Pārgājienu video atskati|4 Comments

About the Author:

Roliss ir viens no redzamākajiem un publiski aktīvākajiem Latvijas "outdoora" nozares video blogeriem. Roliss burtiskā nozīmē ir daudzfunkcionāls cilvēks - viņš dodas pārgājienos, ir aktīvs Aukstummīļu kustības popularizētājs, spēlē airsoftu, aizraujas ar zemūdens medībām..... Un visam atliek savs laiks! Vairāk par viņu vari uzzināt piesekojot viņam https://www.youtube.com/roliss

4 Comments

 1. Monta 19/06/2018 at 06:57 - Reply

  Super, ka atradu Jūsu blogu! Paldies par ideju un vērtīgiem padomiem un arī impulsu, ka vajag vecākiem pavadīt laiku ar saviem bērniem, meklēt kopīgas izlaides, lai “visiem ir prieks” ( citējot Jūsu jaunāko meiteni 🙂 Varbūt Jūs varētu ieteikt kādu īso ( 4-6km) maršrutu Rīgas apkaimē? Rudenī plānots kopā ar bērnu ( 4.g.) laisties atvaļinājumā uz Kanāriju salām uz Tenerifi.

  It kā jau apartamentos ir vieglāk ar bērnu, jo varam paši sev kaut ko pagatavot, uzsildīt vai ielikt, taču viesnīcā par visu ir padomāts. Kā jūs parasti ceļojiet ar bērnu? Uz ko obligāti pievērsāt uzmanību? Varbūt ir kādi citi life-hack pārgājieniem vasarā? Ļoti novērtēšu arī kādu norādi vai ieteikumu. Paldies!

  • Mārtiņš Muižnieks 19/06/2018 at 07:32 - Reply

   Labs maršruts pierīgā ir n Lilastes līdz Gaujai (apdzīvota vieta). Maršrtus ved gar Garezeriem, tur ir gan takas, gan pauguri ar stāvākām nogāzēm, tāpēc beigās būs labs nogurums gan bērnam, gan pieaugušajiem. Vienīgi ar transportu ir jāplāno, jo maršruts nav apļveida, līdz Lilastei vislabāk ir braukt ar vilcienu, auto atstāt pie Gaujas.

   • Monta 21/06/2018 at 08:14 - Reply

    Paldies! Izpētīsim!

  • ROLISS 02/07/2018 at 08:00 - Reply

   Vēl jauks maršruts bērnam ir gar Lojas upītes kas atrodas pie Murjāņiem.
   Drosi varat mums sekot līdzi sofiālajos tīklos un pievienoties uz bērnu pārgājieniem.

Leave A Comment