Brīvības pārgājiens

sest.05nov.08:00sest.14:00Brīvības pārgājiens

Laiks

05.11.2022 08:00 - 14:00(GMT+03:00)

Pasākuma detaļas

Šo sestdien, 5. novembrī, dodamies pa pēdām mūsu vecvectēviem, kuri tieši pirms 103 gadiem uzbrukumā no Bolderājas kāpām padzina Bermonta karaspēku un atbrīvoja Rīgu!

Par šiem notikumiem ir daudz rakstīts grāmatās, tos māca skolās, bet pavisam cits ir savām acīm redzēt un sajust to vidi, kas vietām aizvien saglabājusies tāda pati, kā pirms 103 gadiem. Izsekosim Latvijas brīvības cīnītāju gaitām no Bolderājas līdz Sūbriem, Bumbu kalniņam, Lielai kāpai pie Cakariem, Vīķu krogam, Kleistiem un Imantas kāpām.

Pārgājiens noslēgsies Imantā pie Sudrabkalniņa. Par leģendāro notikumu norises vietām un Pārdaugavas atbrīvošanas operāciju stāstīs vēsturnieks Aivars Jakovičs.

👉Maršruta kopgarums: ap 12 – 15 km. Ceļš vedīs pa ielām, ceļiem, takām un mežu.

👉Pulcēsimies 10:00 pieturā “Bolderājas tilts” (agrāk Bolderājas poliklīnika), kurā piestāj 3., 30., 36., 56. autobusi. Tuvumā laukums, kur iespējams novietot automašīnu

👉Finišs: ap plkst. 16:00 pie Sudrabkalniņa Imantā.

👉Pieteikšanās:
Lūdzam pieteikties pa tālruni 28639532 vai e-pastā [email protected] Pieteikumā lūdzu norādīt dalībnieka vārdu un kontakttālruni. Dati nepieciešami, lai būtu iespējams noskaidrot, vai visi dalībnieki ieradušies, un paziņot par pārgājiena izmaiņām.

🌳Dalība pasākumā:
Ja pasākums Tev patika un to novērtē atzinīgi, mēs priecāsimies par Tavu ziedojumu Zaļo pārgājienu projekta turpināšanai – aptuveni 10 eiro strādājošiem un 5 eiro nestrādājošiem. Ja nav iespējas šoreiz ziedot, nebēdā – nāc līdzi, gan jau citreiz būs!

👉Noteikumi:
Nepilngadīgajiem jābūt vecāku vai citu atbildīgu personu pavadībā. Pārgājiena dalībnieki par savu drošību un veselību atbild paši. Dalībnieki ar savu piedalīšanos pasākumā apliecina, ka viņiem nav iebildumu pret viņu fotografēšanu, filmēšanu un šo attēlu publicēšanu ekotūrisma popularizēšanai.
Pasākuma vadītājs
Aivars Jakovičs.
Tālrunis: 2863-9532
E-pasts: [email protected]

Vairāk

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *