Ķemeru purva kāpa

sv.11dec.06:35sv.12:00Ķemeru purva kāpa

Laiks

(Svētdiena) 06:35 - 12:00

Pasākuma detaļas

“Ir laiks pienācis mūsu pirmajam pārgājienam!”

Ar šādiem vārdiem tieši pirms trīs gadiem mūsu izveidotā komanda Jānis, Inga un Mārtiņš aicināja draudzi iziet dabā pārgājienos!

Ir skaisti pārgājienos aizgājuši šie trīs gadi. Esam iepazinuši cilvēkus, ieguvuši jaunus draugus, piedzīvojuši caur šiem pārgājieniem kristības, esam izgājuši no savas komforta zonas mājas dīvānos un izkustējušies dabā, elpojuši meža svaigu gaisu, ar sārtiem vaigiem un reizēm bez spēka finišā ieguvuši skaistas, prieka pilnas emocijas, izjutuši drauga plecu un palīdzīgas rokas.. Ir piedzīvotas un līdzdalītas arī reālas liecības par mūsu Debesu Tēva vadību, apsardzību un radītajiem brīnumiem. Pateicība Dievam par visiem šiem pārgājieniem. Var turpināt uzskaitīt iegūtās emocijas un prieka mirkļus vēl un vēl.

Ir laiks noslēgt šo apli vietā, kur viss sākās! Atgriezīsimies patīkamās atmiņās un parunāsimies par iespaidiem un pārgājienu stāstiem, ko esam šeit piedzīvojuši.

Mēs esam mainījušies, tāpat kā šī vieta – Ķemeri, ir mainījusies. Pirms trīs gadiem redzējām vēl vecos Ķemerus pirms lielās rekonstrukcijas. Pa šo laiku ir veikta vērienīga Ķemeru vizuālā tēla sakopšana. Ir laiks Ķemerus iepazīt no jauna!

Staigāsim pa meža takām, sūnām, būs jākāpj augšup augstās kāpnēs, uz Zaļo kāpu augšā ir jātiek! Apskatīsim arī sēra dīķus no skaisti izveidotām purva laipām. Uztaisīsim kopīgu bildi leģendārajā Ķemeru mīlestības saliņā.

Vilciens Tukums – 2 no Rīgas plkst. 7:30 līdz Ķemeriem. Ķemeros tiekamies 8:35, kopā ar vilcienu! Šis būs apļveida pārgājiens, tādēļ var ierasties un Ķemeru stacijā ērti novietot savu auto. Pārgājiena ilgums apmēram sešas stundas. Plānotā pārgājiena distance ap 20 km.

Šis aplis noslēdzas. Varbūt pagaidām ieturēsim pauzi. Varbūt pēc laika vecā komanda atgriezīsimies ar jaunu jaudu un pārgājieni turpināsies, varbūt šo pārgājienu stafeti pārņems draudzes jaunieši vai entuziasti, lai šo piedzīvojumu turpinātu. Varbūt… tādēļ visu noliekam mūsu Radītāja Rokās…

Tiekamies Ķemeros!

Pieteikties pārgājienos pagaidām vēl pie manis – Jāņa draudzespargajieni@inbox.lv vai personīgi.

Vairāk

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *