"Mežaparka Ziemassvētku pārgājiens"

sv.18dec.08:00sv.11:00"Mežaparka Ziemassvētku pārgājiens"

Laiks

18.12.2022 08:00 - 11:00(GMT+03:00)

Pasākuma detaļas

Svētdien, 18. novembrī, JAUNS MARŠRUTS “Mežaparka Ziemassvētku pārgājiens”.🌳🏰

Tiksimies Mežaparkā pie tramvaja pieturas “Mežaparks/ZOO”. Iziesim Aivara Jakoviča sagatavotā ekotūrisma ceļveža “Mežaparks” interesantākos maršruta posmus. Mežaparks ir viena no Eiropas pirmajām “dārzu pilsētām”, kas izveidota pār Rīgas pilsētas inženiera Gustava Ādolfa Agtes iniciatīvas. Vieta saistīta ar daudzu Latvijas sabiedrisko darbinieku, rakstnieku, mākslinieku, mūziķu un arhitektu biogrāfijām. Maršruts vedīs cauri vecajam vāciskajam Mežaparkam un jaunajam latviskajam Mežaparkam, kas veidojies Latvijas brīvvalsts pirmajās desmitgadēs, atšķirībā no iepriekšējā pārgājiena šoreiz mūsu maršruts vedīs cauri Mežaparka rietumu daļai. Pārgājiens noslēgsies Meža prospektā pie pieturas “Mežaparks/ZOO”.
Protams, kā tas parasti notiek mūsu pārgājienos, dzirdēsim stāstus par interesantiem atgadījumiem un dažādus faktus par apkārtnes dabu, vēsturi un ievērojamākajiem cilvēkiem!

Pasākumu vadīs vēsturnieks un ceļveža “Mežaparks” autors Aivars Jakovičs.

👉PIETEIKŠANĀS:
Lūdzam pieteikties pa tālruni 28639532 vai rakstot pieteikumu e-pastā [email protected], norādot dalībnieku vārdus un kontakttelefona numuru, kas nepieciešams, lai nepieciešamības gadījumā Jums varētu paziņot par izmaiņām.

✔👉Pasākums notiks, ja uz to būs reģistrējušies vismaz 5 dalībnieki!!

👉Pulcēsimies svētdien, 18. decembrī, plkst. 10:00 Meža prospektā pie tramvaja pieturas “Mežaparks/ZOO” Satiksme – 11. T autobuss (kas aizvieto tramvaju) vai privātais transports.

👉Maršruta garums 5 km.

👉Pārgājiens noslēgsies ap 13.00 – 14.00 netālu no Meža un Kokneses prospektu krustojuma.

🌳Dalība pasākumā. Ja pasākums Tev patika un to novērtē atzinīgi, mēs priecāsimies par Tavu ziedojumu Zaļo pārgājienu projekta turpināšanai – aptuveni 10 eiro strādājošiem un 5 eiro nestrādājošiem. Ja nav iespējas šoreiz ziedot, nebēdā – nāc līdzi, gan jau citreiz būs!

👉Noteikumi un atbildība:
Nepilngadīgajiem jābūt vecāku vai citu atbildīgu personu pavadībā. Pārgājiena dalībnieki par savu drošību un veselību atbild paši. Dalībnieki ar savu piedalīšanos pasākumā apliecina, ka viņiem nav iebildumu pret viņu fotografēšanu, filmēšanu un šo attēlu publicēšanu ekotūrisma popularizēšanai.

Pasākuma koordinators, projekta „Zaļie Pārgājieni” vadītājs
Aivars Jakovičs.
Tālrunis: 2863-9532
E-pasts: [email protected]

Vairāk

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *