"Mežciema pārgājiens"

sv.08jan.08:00sv.12:00"Mežciema pārgājiens"

Laiks

(Svētdiena) 08:00 - 12:00

Pasākuma detaļas

Svētdien, 8. janvārī JAUNS MARŠRUTS “Mežciema pārgājiens”.🌳🏰

Tiksimies pie Akropoles – vecās, labās – ALFAS centrālās ieejas un dosimies cauri Šmerļa mežam uz Mežciemu.

Ja esi noguris no pilsētas ikdienas, sēdoša dzīves veida un īsajā ziemas dienā nevēlies laiku pavadīt tālā ceļā, bet vēlies baudīt Dabu tepat Rīgā, tad šīs maršruts būs Tev!

Kopā iepazīsim ziemā zaļojošos augus, noskaidrosim cik ātri aug dižpriedes, redzēsim trīs upītes un ezerus, Baterijas kalnus, Krusta kalnu, Raganu ieleju, uzkāpsim Šmerļa meža augstākajā virsotnē, kā arī dosimies apskatīt vecāko MEŽCIEMA daļu un to, kas palicis pāri no vecās Burhardmuižas un Gaiļmuižas.

Iziesim Aivara Jakoviča sagatavotā ekotūrisma ceļveža “Smerlis” interesantākos maršruta posmus. . Pārgājiens noslēgsies Meža prospektā pie “ALFAS – Akropoles”.

Pasākumu vadīs vēsturnieks un ceļveža “Šmerlis” autors Aivars Jakovičs.

👉PIETEIKŠANĀS:
Lūdzam pieteikties pa tālruni 28639532 vai rakstot pieteikumu e-pastā aivars1314@inbox.lv, norādot dalībnieku vārdus un kontakttelefona numuru, kas nepieciešams, lai nepieciešamības gadījumā Jums varētu paziņot par izmaiņām.

👉PULCĒŠANĀS: svētdien, 8. janvārī, plkst. 10:00 pie tirdzniecības centra “Akropole – ALFA galvenās ieejas

👉MARŠRUTS: apļveida. Garums ap 8 km. Iesim pa ielām, meža takām, mežu.

👉JĀŅAM LĪDZI: ievērojot, ka daudzviet ceļi ir dubļaini un klāti peļķēm, ļoti vēlami mitruma izturīgi apavi. Ieteicams termoss ar karstu tēju un sviestmaizes pusdienu pauzei.

👉Pārgājiens noslēgsies ap 13.00 – 14.00 pie lielveikala “Akropole – ALFA”.

🌳Dalība pasākumā. Ja pasākums Tev patika un to novērtē atzinīgi, mēs priecāsimies par Tavu ziedojumu Zaļo pārgājienu projekta turpināšanai – aptuveni 10 eiro strādājošiem un 5 eiro nestrādājošiem. Ja nav iespējas šoreiz ziedot, nebēdā – nāc līdzi, gan jau citreiz būs!

👉Noteikumi un atbildība:
Nepilngadīgajiem jābūt vecāku vai citu atbildīgu personu pavadībā. Pārgājiena dalībnieki par savu drošību un veselību atbild paši. Dalībnieki ar savu piedalīšanos pasākumā apliecina, ka viņiem nav iebildumu pret viņu fotografēšanu, filmēšanu un šo attēlu publicēšanu ekotūrisma popularizēšanai.

Pasākuma koordinators, projekta „Zaļie Pārgājieni” vadītājs
Aivars Jakovičs.
Tālrunis: 2863-9532
E-pasts: aivars1314@inbox.lv

Vairāk

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *