Pārgājiens "Iepazīsti Bieriņus!"

sv.12feb.08:00sv.12:00Pārgājiens "Iepazīsti Bieriņus!"

Laiks

12.02.2023 08:00 - 12:00(GMT+03:00)

Pasākuma detaļas

Svētdien, 12. februārī, plkst. 10.00 kopā ar “Zaļajiem pārgājieniem” dodies iepazīt romantiskās Bieriņu apkaimes muižiņas un citus interesantus vēstures objektus!🌳🏰

Maršruts sāksies Arkādijas parkā un vedīs gar Mārupīti līdz Borherta muižai un līdz Bieriņu īpašnieka Henriha Bērensa fon Rautenfelda dibinātam ciematami. Tālākajā ceļā redzēsim māju, kas iespējams izmainīja Latvijas vēstures gaitu, tad Bieriņu (Lindenruhe) muižas un senkapu vietas, Skrējēju akmens vietu un tēlnieka Induļa Rankas skulptūru parku.
Pēc tam sasniegsim 1906. gadā celto Šēnberģu muižiņu, Budas muižu un t.s. “raganas māju”. Pēc pastaigas ar 7. vai 55.autobusu vai arī, ejot kājām, varēsim atgriezties Rīgas centrā vai maršruta sākuma punkta apkārtnē.
Šis maršruts ir pilnveidots variants agrākajam maršrutam “Ceļojums gar Mārupīti.”

Pasākumu organizē projekts „Zaļie pārgājieni” un vēsturnieks un tūrisma ceļvežu autors Aivars Jakovičs

👉 PULCĒŠANĀS: svētdien, plkst. 10.00 Arkādijas parkā pie 10. tramvaja pieturas „Arkādijas parks”.

👉 MARŠRUTS: garums aptuveni 8 km, ilgums: aptuveni 3 – 4 stundas. Maršruts vedīs pa ielām un gājēju taciņām.

👉PIETEIKŠANĀS:
Lūdzam pieteikties pa tālruni 28639532 vai e-pastā [email protected] Pieteikumā lūdzu norādīt dalībnieka vārdu un kontakttālruni. Dati nepieciešami, lai būtu iespējams noskaidrot, vai visi dalībnieki ieradušies, un paziņot par pārgājiena izmaiņām.

🌳DALĪBA PĀRGĀJIENĀ. Ja pasākums Tev patika un to novērtē atzinīgi, mēs priecāsimies par Tavu ziedojumu Zaļo pārgājienu projekta turpināšanai – aptuveni 10 eiro strādājošiem un 5 eiro nestrādājošiem. Ja nav iespējas šoreiz ziedot, nebēdā – nāc līdzi, gan jau citreiz būs!

👉NOTEIKUMI UN ATBILDĪBA:
Nepilngadīgajiem jābūt vecāku vai citu atbildīgu personu pavadībā. Pārgājiena dalībnieki par savu drošību un veselību atbild paši. Dalībnieki ar savu piedalīšanos pasākumā apliecina, ka viņiem nav iebildumu pret viņu fotografēšanu, filmēšanu un šo attēlu publicēšanu ekotūrisma popularizēšanai.

Pasākuma vadītājs
Aivars Jakovičs.
Tālrunis: 28639532
E-pasts: [email protected]

Vairāk

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *