Pārgājiens "Labākais Āgenskalnā!" - I daļa

sest.03dec.08:00sest.12:00Pārgājiens "Labākais Āgenskalnā!" - I daļa

Laiks

03.12.2022 08:00 - 12:00(GMT+03:00)

Pasākuma detaļas

Ja man jautā, kurš rajons līdzās Vecrīgai un pilsētas centram ir pats interesantākais, tad bez vilcināšanās atbildu: „Āgenskalns!” Šajā sestdienā LABĀKAIS ĀGENSKALNĀ!
Maršruts: Arkādijas parks – Mazā Nometņu iela – Eduarda Smiļģa iela – Meža iela – Sētas iela – Daugavgrīvas iela – Mārtiņa iela – Baložu iela – Kristapa iela – Slokas un Kalnciema ielas krustojums.
Šeit redzēsim tādu Latvijas arhitektūras vēsturei nozīmīgu arhitektu kā Jānis Alksnis, Konstantīns Pēkšēns, Augusts Malvess, Teodors Hermanovskis, Arturs Braunfelds u.c. veikumu. Dzirdēsim stāstus par Āgenskalna senajām ieliņām un ar tām saistītiem notikumiem.
Pasākumu vadīs ekotūrisma ceļvežu autors un vēsturnieks Aivars Jakovičs.

👉Pulcēsimies sestdien, 3. decembrī, plkst. 10:00 pie 10. tramvaja pieturas „Arkādijas parks”.

👉Pārgājiens noslēgsies ap plkst. 14:00 – pie Latvijas Valsts vēstures arhīva Slokas ielā.

👉Pieteikšanās:
Lūdzam pieteikties pa tālruni 28639532 vai e-pastā [email protected] Pieteikumā lūdzu norādīt dalībnieka vārdu un kontakttālruni. Dati nepieciešami, lai būtu iespējams noskaidrot, vai visi dalībnieki ieradušies, un paziņot par pārgājiena izmaiņām.

🌳Dalība pasākumā. Ja pasākums Tev patika un to novērtē atzinīgi, mēs priecāsimies par Tavu ziedojumu Zaļo pārgājienu projekta turpināšanai – aptuveni 10 eiro strādājošiem un 5 eiro nestrādājošiem. Ja nav iespējas šoreiz ziedot, nebēdā – nāc līdzi, gan jau citreiz būs!

👉Noteikumi un atbildība:
Nepilngadīgajiem jābūt vecāku vai citu atbildīgu personu pavadībā. Pārgājiena dalībnieki par savu drošību un veselību atbild paši. Dalībnieki ar savu piedalīšanos pasākumā apliecina, ka viņiem nav iebildumu pret viņu fotografēšanu, filmēšanu un šo attēlu publicēšanu ekotūrisma popularizēšanai.
Pasākuma koordinators, projekta „Zaļie Pārgājieni” vadītājs
Aivars Jakovičs.
Tālrunis: 28639532
E-pasts: [email protected]

Vairāk

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *