Pārgājiens "Satiec jaunus draugus" Ķemeru pusē

sest.12nov.08:30sest.13:30Pārgājiens "Satiec jaunus draugus" Ķemeru pusē

Laiks

(Sestdiena) 08:30 - 13:30

Pasākuma detaļas

(ENG ↓)

Dodies kopā pārgājienā ar citiem, kas vēlas iepazīties un iegūt jaunus draugus! Kopā pavadīt dienu, sarunājoties par dzīvi, esot dabā, uzēdot našķus. Veicot dažādus komunikācijas, uzticības un kustību vingrinājumus, lai labāk iepazītu viens otru no dažādiem aspektiem. Uzzināt, kas citiem uz sirds un padalīties ar to, kas patiešām šobrīd notiek Tavā dzīvē.

Viegla, brīva, sirsnīga atmosfēra ar aicinājumu uz atklātību un komunikāciju no sirds uz sirdi. Pārgājiena laikā Kārlis rūpēsies, lai grupas dalībnieki savstarpēji komunicētu un mijiedarbotos. Būs arī mirkļi, kuros pabūt ar sevi, “atgriezties savā centrā” un ieklausīties vējā, sirdspukstos vai neaizlidojušo putnu balsīs.

Kas to zina, ko Tu varētu satikt šajā pārgājienā? Kādu draudzeni/gu ar ko dalīties priekos un bēdās? Varbūt biedru/eni Tavam hobijam? Plecu uz kā paraudāt? Kādu, ar ko doties kādā citā pārgājienā? Meditāciju draugu/ dzeni? Skriešanas biedru/eni? Līdzīgi domājošu kādam projektam, ko kopā radīt? Draugu/draudzeni, lai kopā…

——————————————————————————————-

Atsauksmes no citu pasākumu dalībniekiem:
Ilzīte Saulīte: “Paldies, Kārli, par brīnišķīgo dienu! Tas bija patiesi sajūtām pārbagāts pārgājiens, par ko parūpējies Tu, satiktie jaunie draugi un arī daba.”
Kristīne Dzirkale: “Sirsnīgs paldies par burvīgo, pārdomāto, interesantu un atjautīgu uzdevumu, pastaigu un jaunu draugu kopumu! Diena fantastiska, satikti un iegūti jauni draugi, izstaigāts nezināms, bet skaists dabas maršruts!”
Anna Kovalyonok: “Sirsnīgie, atraisošie un jautrie sajūtu pasākumi, kuri balstīti uz izjušanu, klātesamību, kontaktu, izziņu, dažiem varbūt būs arī iziešana no komforta zonas. Iesaku visiem kuri vēlas pavadīt piepildīti laiku!”

Vairāk atsauksmes – https://www.facebook.com/SajutuPasakumi/reviews/

——————————————————————————————

Pārgājiena maršruts vedīs mūs cauri Ķemeriem, aplūkojot Ķemeru sanatoriju un būs iespēja nogaršot dziedinošo sēravota ūdeni. Aplūkosim, Meža māju un Melnalkšņu dumbrāja laipu. Aptuveni 600 m garā Dumbrāja laipa piedāvā iepazīt divu tipu mežus – Vēršupītes palienē augošo staignāju, ko palu laikā applūdina upītes ūdeņi un gāršu. Kā arī Slokas ezera dabas taku un skatu torni Slokas ezera krastā. Būs arī iespēja “palēkāt” pa purva kustošo zemi asāku izjūtu cienītājiem.

Pasākums sāksies 10:30 ĶEMERU dzelzceļa stacijā. Pārgājienu noslēgsim Kūdras stacijā plkst. 15:30 un būsim atpakaļ Rīgā 16:29. Ap 15km pārgājiens Ķemeri – Slokas ezers – Kūdra. Iesim mierīgā tempā, daudz laika veltot viens otram, sajūtām un dabai apkārt.

Biļetes* – https://fienta.com/lv/satiecjaunusdraugus-kemeros
Agrā putniņa biļetes pieejamas līdz 8.11.

Grupu virzīs Kārlis Laizāns. Atklātības cienītājs. Sajūtu Pasākumu organizators un telpas turētājs. Nevardarbīgās komunikācijas (NVC) entuziasts. Kontaktimprovizācijas un ekstātisko deju praktiķis. Apzinātu apskāvienu un pieskārienu izzinātājs. Dabas un harmonijas mīlētājs.

Jautājumu gadījumā, lūdzu sazinies ar Kārli 2759 7375 vai raksti uz šo FB lapu.

*Dalības maksa nav iemesls, lai Tu šajā pasākumā nepiedalītos, lūdzu sazinies ar Kārli, un piedāvā citu enerģijas apmaiņas veidu vai vēlamās atlaides apjomu.

ENG
This is a hike for people, who would like to make new friends!
I hope you can translate the event description to English and it will be understandable. I might do the event in both Latvian and English if there are at least 2 English speaking participants, so please do get in touch with me, if you don’t speak Latvian and would like to attend.

Vairāk

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *