Pārgājiens tumsā pa Mangaļsalu

sest.19nov.14:00sest.14:00Pārgājiens tumsā pa Mangaļsalu

Laiks

19.11.2022 14:00 - 14:00(GMT+03:00)

Pasākuma detaļas

Sveiciens! 😉
Dodamies dabā!
Maršruts nav pats sarežģītākais un ir diezgan klasisks, ja esi staigājis pa Mangaļsalu un tās apkārtni. Visticamāk pilnīgi citādāks nekā parasti, jo dosimies maršrutā dienas tumšajā laikā. Tā kā šobrīd tikai 8 no 24 diennakts stundām ir gaisma, tad šoreiz pārgājienā pielāgosimies arī tumsas apstākļiem. Tā noteikti ir pavisam cita pieredze un sajūtas, ja pastaigas pa mežu tumsā nav ikdienišķas. Apskatīsim esošos Mangaļsalas bunkurus, dosimies uz Austrumu molu un baudīsim zvaigžņotās debesis (ceram uz skaidru vai daļēji skaidru laiku).

📏 Garums: ~13-15 km (apļveida). Sāksim un pabeigsim pārgājienu vienā un tajā pašā lokācijas vietā.
Ceļa segums: Pārsvarā meža takas, smiltis (pie jūras)
Sarežģītība: Viegls/Vidējs. Pavisam viegli noteikti nebūs, tāpēc ļoti svarīgi apzināties savas spējas pirms tam. Svarīgi! Paņemt lukturīti vai gaismas izstarojošu ierīci, lai redzētu ceļu.

🕙 Sākums: Tiekamies 16:00 Vecāķos (pēc pieteikšanās tiks nosūtīta precīza lokācija). Ja dodies no Rīgas, tad ir iespēja doties ar Rīgas sabiedrisko autobusu #24. Atpakaļ tad arī autobuss #24.
Noslēgums: Visticamāk ap 20:00, bet tas atkarīgs no iešanas ātruma un citiem apstākļiem, ko šobrīd nevar paredzēt.

Ja vēlies doties šajā pārgājienā, tad reģistrē savu dalību šeit – https://forms.gle/EGpfo4CoD8Dj9fBz7 (piesakies tikai tad, ja tiešām zini, ka dosies). P.S. Vietu skaits ir ierobežots!

Brīvprātīgs ziedojums. Jūs variet izlemt, cik liels tas ir pārskaitot uz kontu -> (https://bit.ly/3zcJEwe) vai iedodot uz vietas.

🍎 Ņemam līdzi uzkodas un kādu siltu tēju, lai būtu enerģija visa pārgājiena laikā.
Ja kāds jautājums, tad droši raksti TravelFree.LV vai man personīgi.
Uz tikšanos!

Vairāk

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *