"Pārgājiens uz Kleistiem"

sest.21jan.08:00sest.14:00"Pārgājiens uz Kleistiem"

Laiks

21.01.2023 08:00 - 14:00(GMT+03:00)

Pasākuma detaļas

Sestdien, 21. janvārī, JAUNS pārgājiena maršruts no Imantas uz Kleistiem.🌳🏰

Tiksimies Imantā pie 1. tramvaja galapunkta plkst. 10.00 un iesim cauri bijušās Kleistu muižas mežam uz Kleistiem. Tur apskatīsim vienu no senākajām Pārdaugavas muižiņām, tad dosimies pāri Spilves pļavām uz Bumbu kalniņu, kur iepazīsimies ar 1919. gada Brīvības cīņu vietām. Uzkāpsim skatu tornī, sameklēsim Rīgas meridiāna un paralēles krustpunktu, kā arī iepazīsimies Priedaines – Bolderājas kāpu grēdas dabas vērtībām.
Apskatīsim Vīķukroga kaujas piemiņas vietu un pēcpusdienā atgriezīsimies maršuta sākuma punktā pie 1. tramvaja galapunkta.

Pasākumu vadīs vēsturnieks
Aivars Jakovičs.

👉PIETEIKŠANĀS:
Lūdzam pieteikties pa tālruni 28639532 vai rakstot pieteikumu e-pastā aivars1314@inbox.lv, norādot dalībnieku vārdus un kontakttelefona numuru, kas nepieciešams, lai nepieciešamības gadījumā Jums varētu paziņot par izmaiņām.

👉PULCĒŠANĀS: sestdien, 21. janvārī, plkst. 10:00 Imantā 1. tramvaja galapunktā.

👉MARŠRUTS: pa celiņiem, takām un mežu. Trases garums ap 15 km.

👉JĀŅEM LĪDZI: silts apģērbs, mitruma izturīgi zābaki. Vēlams paņemt termosu ar tēju un sviestmaizes pusdienu pauzei.

👉NOSLĒGUMS: ap 15.00 – 16.00 Imantā pie I. tramvaja galapunkta.

🌳DALĪBA PASĀKUMĀ. Ja pasākums Tev patika un to novērtē atzinīgi, mēs priecāsimies par Tavu ziedojumu Zaļo pārgājienu projekta turpināšanai – aptuveni 10 eiro strādājošiem un 5 eiro nestrādājošiem. Ja nav iespējas šoreiz ziedot, nebēdā – nāc līdzi, gan jau citreiz būs!

👉NOTEIKUMI UN ATBILDĪBA:
Nepilngadīgajiem jābūt vecāku vai citu atbildīgu personu pavadībā. Pārgājiena dalībnieki par savu drošību un veselību atbild paši. Dalībnieki ar savu piedalīšanos pasākumā apliecina, ka viņiem nav iebildumu pret viņu fotografēšanu, filmēšanu un šo attēlu publicēšanu ekotūrisma popularizēšanai.

Pasākuma koordinators, projekta „Zaļie Pārgājieni” vadītājs
Aivars Jakovičs.
Tālrunis: 28639532
E-pasts: aivars1314@inbox.lv

Vairāk

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *