Treniņpārgājiens #7: Ķemeri

Home/Treniņpārgājiens #7: Ķemeri

aprīlis, 2019

28apr.10:2519:25Treniņpārgājiens #7: Ķemeri

Vairāk...

Pasākuma detaļas

Tuvojoties Latvijas lielākajam pārgājienam BK Kolka – Dubulti [136km 55h] 2019 (organizators – biedrība Baltā Kalna Komanda), Soli pa solim komanda arī šogad aicina ikvienu interesentu (gan tos, kuri plāno veikt ceļu no Kolkas līdz Dubultiem maija beigās, gan tos, kuri vēlas vienkārši pastaigāties domubiedru kompānijā) pievienoties astoņiem bezmaksas treniņpārgājieniem, kas notiks no janvāra līdz maijam.

28. aprīlī dosimies pārgājienā no Ķemeriem uz Dubultiem. Sākumā dosimies uz Ķemeru tīreli, kur vairākās grupiņās noiesim lielo loku pa Ķemera purva laipu. Tad dosimies atpakaļ uz Ķemeriem un, noejot gar Betruma sēravotu, dosimies uz Slokas ezera putnu torni un taku, kur, ja tā būs applūdusi, vilksim nost apavus un bridīsim pa taku uz priekšu. Noiesim to un dosimies līdz jūrai un gar jūru līdz Dubultiem. Uz Ķemeriem brauksim ar vilcienu, kas no Rīgas atiet 9:20.

Tikšanas vieta: Ķemeru dzelzceļa stacija
Tikšanās laiks: plkst. 10:25
Distance: ~ 36 km
Laiks: ~ 9 stundas

Piedaloties Soli pa solim rīkotājos pasākumos, dalībnieki piekrīt, ka var tikt iemūžināti foto/video materiālos, kas, iespējams, tiks publicēti Soli pa solim Facebook lapā. Dalībnieki paši uzņemas atbildību par savu veselības stāvokli, un ievēro CSN. Atdaloties no grupas vai izstājoties, dalībnieki informē par to pārgājienu vadītājus, piezvanot vai nosūtot sms, vai rakstot FB.

Ievietojot sociālajos tīklos foto vai video no pasākuma, aicinām lietot tēmturi #solipasolim.
Piesakies, spiežot “going” pie pasākuma!

Ja ir kādi jautājumi, droši raksti!

Laiks

(Svētdiena) 10:25 - 19:25

Leave A Comment