Ziemas pārgājiens maziem un lieliem 17.12.2022.

sest.17dec.07:30sest.13:00Ziemas pārgājiens maziem un lieliem 17.12.2022.

Laiks

17.12.2022 07:30 - 13:00(GMT+03:00)

Pasākuma detaļas

Tuvojoties Ziemassvētkiem, dosimies ģimenes pārgājienā Gaujas ciemā no kurienes, ejot gar Egļupīti, aiziesim līdz atpūtas vietā Gaujas krastā “Katlapu iezis”.
Pārgājienu uzsāksim un finišēsim plašā stāvlaukumā, kurš pieder “Gaujas kluba” entuziastiem. Maršruta garums tiks veidots vadoties pēc tā brīža laikapstākļiem, un tas svārstīsies no 8-10 km.
Pēc reģistrācijas un rīta aplīša mēs dosimies uz “Gaujas kluba” teritoriju, kurā atrodas antīki padomju auto un citas padomju laika tehnikas vienības. Kamēr bērni “brauks” ar tramvaju, tikmēr pieaugušie varēs apskatīt vecos labos moskvičus. Šeit ir pieejamas arī tualetes. Šeit mēs plānojam uzturēties ~20 minūtes un tālāk dosimies Egļupītes virzienā.
Ja laikapstākļi būs pateicīgi, tad ejot gar šo upīti, meklēsim pirmās mazās klintis, dažviet šī upe tek kā pa kanjonveidīgu gravu. Meklēsim drošāko vietu, kur tikt pāri upītei un tālāk pa skaistiem meža ceļiem dosimies uz Katlapu ieža atpūtas vietu pie Gaujas, kur radīsim Ziemassvētku noskaņu – kurināsim ugunskuru un cepsim līdzpaņemtos gardumus – desiņas vai zefīriņus, kā arī iesim rotaļās un uzdziedāsim. Protams, būs arī garšīgās piparkūkas! Iespēju robežās vēlams paņemt sausu kurināmo malku, ideālā gadījumā – katrs paņem savā somā pa vienai pagalītei, lai atpūtas vietā varētu kurināt ugunskuru.
Pēc atpūtas dosimies atpakaļ Gaujas ciema virzienā, apskatot vareno Gaujas stāvkrastu, gar kuru ved maza droša taciņa.
VIETU SKAITS IEROBEŽOTS!

Reģistrēšanās pārgājienam pl.9:30
Pārgājienu uzsāksim pl. 10:00.
Pārgājiena sākuma vieta: https://maps.app.goo.gl/G2pMCoiMmHqrmZW58
Maršruta kopējais garums ir 8-10 km, iešanas temps – lēns.
Atgriešanās pie savām mašīnām paredzēta ap 15:00.

Vērojam laikapstākļus un sagatavojamies pārgājienam atbilstoši laikapstākļiem.

Pārgājiens kopā ar Takuzini Jāni
PIETEUKTIES PĀRGĀJIENAM: https://bit.ly/3gSUalA

Vairāk

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *