Ziemassvētku kauju piemiņas pārgājiens

sest.07jan.07:30sest.15:00Ziemassvētku kauju piemiņas pārgājiens

Laiks

07.01.2023 07:30 - 15:00(GMT+03:00)

Pasākuma detaļas

Sestdien, 7. janvārī dodamies uz Tīreļpurva un Ložmetējkalna mežiem iepazīt takas, kuras pirms 106 gadiem minuši latviešu strēlnieki, dodoties Ziemassvētku kaujās!❤️

Iziesim vairākus kilometrus pa Pirmā Pasaules kara frontes līniju, kur Ziemsvētku kaujās cīnījās latviešu strēlnieki. Uzzināsim vairāk par šo kauju norisi un vietām, kur tās notika.
Maršruta kopgarums 15 – 20 km. Vidēji grūts. Pārgājiena maršruts ved pa takām, dubļainiem ceļiem, mežu un apmēram 3 km pa sūnu purvu, kura malas vietām var būt klātas ar ūdeni.
Pasākumu vadīs diplomēts vēsturnieks un ceļotājs Aivars Jakovičs

TIEKAMIES 9.30 Rīgas – Liepājas šosejas malā pie Lāču maizes ceptuves autosstāvvietā netālu no autobusu pieturas “Benuži”.

👉Maršruta kopgarums ap 15- 20 km. Maršruts atšķirsies no iepriekšējos gados veiktajiem Ziemassvētu piemiņas pārgājienu maršrutiem.

PIETEIKŠANĀS: lūdzam pieteikties pa tālruni 28639532 vai rakstot pieteikumu e-pastā [email protected], norādot dalībnieku vārdus un telefona numurus, kā arī vai ir iespējams paņemt līdzbraucējus. Organizatoru automašīnā – 2 brīvas vietas. Pasākums notiks, ja līdz piektdienai būs reģistrējušies vismaz 7 dalībnieki.

👉MARŠRUTS 20 km garš apļveida. Sākas un beidzas stāvvietā pie Ložmetējkalna.

🚗PRIVĀTĀ TRANSPORTA ĪPAŠNIEKIEM:
Ja kāds vēlas aizvest uz maršruta sākumpunktu kādu, kam nav savs auto, lūdzu dariet zināmu pa tālr. 28639532.
Lūdzu pieteikties arī līdzbraucējus.

🍼🥪LĪDZI JĀŅEM: ēdiens un dzēriens pusdienām, ērts un laika apstākļiem atbilstošs apģērbs, kā arī ūdensizturīgi apavi (vai sausi rezerves apavi, ko uzvilkt pēc pārgājiena).

🌳DALĪBA PASĀKUMĀ: Ja pasākums Tev patika un to novērtē atzinīgi, mēs priecāsimies par Tavu ziedojumu Zaļo pārgājienu projekta turpināšanai – aptuveni 10 eiro strādājošiem un 5 eiro nestrādājošiem. Ja nav iespējas šoreiz ziedot, nebēdā – nāc līdzi, gan jau citreiz būs!
Ja esi līdzbraucējs, lūdzu piedalies degvielas izmaksu segšanā.

👉NOTEIKUMI UN ATBILDĪBA:
Nepilngadīgajiem jābūt vecāku vai citu atbildīgu personu pavadībā. Pārgājiena dalībnieki par savu drošību un veselību atbild paši. Dalībnieki ar savu piedalīšanos pasākumā apliecina, ka viņiem nav iebildumu pret viņu fotografēšanu, filmēšanu un šo attēlu publicēšanu ekotūrisma popularizēšanai.
Pasākuma vadītājs, vēsturnieks un ceļotājs Aivars Jakovičs.
Tālrunis: 2863-9532
E-pasts: [email protected]

Vairāk

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *