Pārgājiens ap Lēnām – pārgājiena video atskats

Dienu pirms Ziemassvētkiem devāmies vienā no pēdējiem 2017. gada pārgājieniem. Pārgājiena norises vieta bija Kurzemē, mums labi zināmā maršrutā ap Lēnām. Pārgājiena maršruts ved cauri Lēnu mežiem, kur otrā pasaules kara laikā norisinājās aktīva karadarbība. Šim apvidum cauri stiepās Kurzemes cietokšņa frontes līnija. 

Pārgājiena kopsavilkums?

Pārgājiena mērķis ir atklāt šo dzīvo vēsturi, par kuru ikdienā atceras tikai retais. Pat tie, kuri ir dzirdējuši kaut ko par tā laika notikumiem, bieži vien neapzinās to, ka šī vēsture eksistē vēl šodien. Nācās arī secināt, ka aktīvā mežistrāde ir atstājusi pēdas – ir pazuduši vairāki interesanti piesaistes punkti, palikuši tikai lādiņi un pavisam bezvērtīgi krāmi. Žēl. 

Kopā nostaigāti 17 kilometri, kā vienmēr – labi pavadīts laiks un satikti vēl iepriekš nesatiktie! 🙂

Nepalaid garām arī citus video! Abonē šos kanālus!

ROLISSYoutube Roliss STREELNIEKS.LVYoutube Streelnieks.LV

Pārgājiens dažās bildēs…

Atkal pārgājienā bijām 😉 Šoreiz pastaigājāmies mūsu iecīnītajā Kurzemē. Nostaigājām 15 km ap Lēnām apskatot ierakumus un...

Posted by ROLISS on Saturday, December 23, 2017

Iečeko arī citus pārgājienu video!

Mēs aktīvi dodamies pārgājienos dažādās Latvijas vietās. Zināms jau, ka ar šādu video palīdzību esam pievērsuši arī citus pārgājienu pasaulei vai citādi iedvesmojuši doties dabā! Noskatoties šos pārgājienu video, Tev būs lielisks priekšstats par to, kādi mēs esam paši un kādas Latvijas vietas Tev vēl ir jāredz. 🙂 

Pārgājienu grupa facebook | STREELNIEKS.LV
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Aplūkot visus komentārus

Patīk Tas, Ko Lasi? Padalies!

"Viena šāre cilvēkam, milzīgs grūdiens autoriem!" Ja raksts noder, sniedz atziņas vai citādi šķiet interesants - PALDIES par to vari izteikt vienkārši padaloties ar draugiem! ;)
Labi, Nākošo reizi.. :)
0
Tavas domas, viedoklis un pieredze ir zelts! Lūdzu iekomentē!x
()
x
X