#RaunisAizrauj – pārgājiena video atskats

Aktīvajiem pārgājienu cilvēkiem, kuri mēdz nokāpt no ierastajām staigāšanas takām Rīgas Vērmanes dārzā un Siguldas rudenīgo pastaigu maršrutos, Rauņa upītes ieleja jau ir labi zināma. Arī mēs ne pirmo reizi ejam pa šo maršrutu, taču par spīti tam – tas katru reizi ir tik pat lielisks kā pirmo reizi. Šoreiz Raunim ūdens līmenis bija uzkāpis, tāpēc gluži nevarēja šķērsot kurā katrā vietā, kā ienāk prātā. Nācās vairāk vai mazāk pieturēties pie viena krasta, šķērsojot upi tikai pāris reizes. Taču, tieši tāpēc, šis pārgājiens šoreiz bija daudz interesantāks, jo nācās kāpt gan augšā gan kāpt lejā. Kas ir redzējis Rauņa krastus – zinās, ka tas nav gluži uzkāpt pa kāpnēm uz otro stāvu. 🙂 Noskaties šo pārgājiena video un uzzini, kā mums veicās!

Pārgājiena kopsavilkums?

  • Aizvadītas 2 dienas! 

  • Kopā nostaigāti 28 kilometri! 

  • Salijām cauri slapji! 

  • Iegūts sasodīti labs garastāvoklis! 

Nepalaid garām arī citus video! Abonē šos kanālus!

ROLISSYoutube Roliss STREELNIEKS.LVYoutube Streelnieks.LV

Iečeko arī citus pārgājienu video!

Mēs aktīvi dodamies pārgājienos dažādās Latvijas vietās. Zināms jau, ka ar šādu video palīdzību esam pievērsuši arī citus pārgājienu pasaulei vai citādi iedvesmojuši doties dabā! Noskatoties šos pārgājienu video, Tev būs lielisks priekšstats par to, kādi mēs esam paši un kādas Latvijas vietas Tev vēl ir jāredz. 🙂 

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Aplūkot visus komentārus

Patīk Tas, Ko Lasi? Padalies!

"Viena šāre cilvēkam, milzīgs grūdiens autoriem!" Ja raksts noder, sniedz atziņas vai citādi šķiet interesants - PALDIES par to vari izteikt vienkārši padaloties ar draugiem! ;)
Labi, Nākošo reizi.. :)
0
Tavas domas, viedoklis un pieredze ir zelts! Lūdzu iekomentē!x
()
x
X