Pārgājiens Suži – Kalngale | Pārgājiena video atskats

30. decembrī, bijām devušies kārtējā pārgājienā…. Šoreiz – kā dalībnieki! Pārmaiņas pēc, nolēmām piedalīties BaibaRalle.com rīkotajā pārgājienā, lai vienkārši atpūstos un paskatītos uz visu no malas – kā dalībnieki. Kā mums gāja? Ne mazāk interesanti! 

Pārgājiena kopsavilkums?

Kopā sanāca nosoļot 19 kilometrus, pa ceļam apstaigājot 6 ezerus un atzīmējoties kādā bebru paradīzē. Jāatzīst, pašiem pārsteigums bija ieraudzīt vairāk kā 50 pārgājiena dalībniekus, kuri paši par šo faktu arī izskatījās ne mazāk pārsteigti. 🙂 Pārgājiena dalībnieki pārstāvēja visa vecuma grupas, sākot no bērniem, beidzot ar labāko spēka gadu pārstāvjiem. 

Kopumā, lai arī pārgājiena formāts mums bija savādāks, kā pierasts, diena pagāja interesanti. Sanāca uzzināt gan šo to jaunu, gan vienkārši izstaigājāmies! 

Nepalaid garām arī citus video! Abonē šos kanālus!

ROLISSYoutube Streelnieks.LV |  STREELNIEKS.LVYoutube Streelnieks.LV

Pārgājiens dažās bildēs…

Šī gada noslēdzošais pārgājiens un es šoreiz dalībnieka lomā. Šodienas maršruts Suži - Kalngale pa ceļam apskatot 6...

Posted by ROLISS on Saturday, December 30, 2017

Iečeko arī citus pārgājienu video!

Mēs aktīvi dodamies pārgājienos dažādās Latvijas vietās. Zināms jau, ka ar šādu video palīdzību esam pievērsuši arī citus pārgājienu pasaulei vai citādi iedvesmojuši doties dabā! Noskatoties šos pārgājienu video, Tev būs lielisks priekšstats par to, kādi mēs esam paši un kādas Latvijas vietas Tev vēl ir jāredz. 🙂 

Pārgājienu grupa facebook | STREELNIEKS.LV