Radio NABA, Raidījuma "Nezāle" 11. Septembra Ieraksts

Noklausies radio “NABA” raidījuma “Nezāle” 11.septembra ierakstu, kur es, Mārtiņš Muižnieks, kopā ar Māri Resni nācās parunāt par to, kas jāņem vērā, ja esi ieplānojis uzsākt aktīvas pārgājienu gaitas. Lai arī Sanita ļoti vēlējās, ka mēs ar Māri daudz runājam par ekipējumu, tomēr uzsvars vispirms ir tieši uz mentālo sagatavotību. Bet ar stundu šai tēmai ir par maz. Uzliec fonā, kamēr darbojies!

Radio NABA: Cilvēki Savvaļā

Tu dzīvo Latvijā, daudz strādā, esi noguris. Draugi tev iesaka atpūsties, varbūt “doties dabā”. Tev patīk izaicinājumi, tāpēc tu nolem “doties dabā”, bet uz nedēļām divām trim. Un pie tam viens pats. Un ziemā.

Kā sagatavoties šādam izaicinājumam, lai tas nestu jaunus iespaidus, nevis tavu pāriešanu citā dimensijā? Kas jāņem vērā, ja nolem doties dabā tad, kad ārā ir skarbi laika apstākļi? Kā sagatavoties pirms šāda ceļojuma fiziski, emocionāli un mentāli? Kas noteikti jāņem līdzi, un, galu galā – kam ir jāpievērš uzmanība, jau esot savvaļā?

Šoreiz raidījuma Nezāle viesi – Mārtiņš Muižnieks un Māris Resnis. Jautājumus uzdod Sanita Rībena, mūzikas redaktors Didzis Taurītis.

2
0
Tavas domas, viedoklis un pieredze ir zelts! Lūdzu iekomentē!x
()
x