Latvijas Dēkaiņi #34 - SIMTIŅŠ 2020 Atmiņās [KlausāmGabals]

Noklausies šo Latvijas dēkaiņu 34.epizodes atmiņu stāstu par vienīgo SIMTIŅA pārgājienu, kurš norisinājās katram individuāli. Viestards Vents ir viens no tikai dažiem, kurš spēja noteiktajā kontrollaikā pieveikt visu pārgājienu. Iepriekš nedzirdēts pieredzes stāsts!

Padalies!
Uzaicini!
Nosūti!

Venta līdz šim lielākā dēka ir piedzīvojumu organizācijas Streelnieks.lv rīkotais #Simtiņš, kas bija puiša līdz šim garākais pārgājiens. Īstenojot savu piedzīvojumu 2020.gadā, kad pasākuma dalībniekiem nebija nodrošinātas tik ļoti ierastās atpūtas nometnes, Vents turp devās ar teju 15kg smagu somu un pavisam nelielām zināšanām, kas viņu sagaida ceļā.

Kad draugs, kurš iedvesmoja dēkai, no izaicinājuma izstājās, Vents teju vienatnē veica 120 km 24h laikā, piedzīvojot vairākus izmisuma un bezspēka mirkļus.

Bija ļoti interesanti noklausīties šo neatkarīgo  atmiņu stāstu, kas tapis vairāk kā gadu pēc paša piedzīvojuma. :)) Tie, kas gājuši vai mēģinājuši iet Simtiņu, noteikti sadzirdēs ne vienu vien radniecīgu sajūtu un emocijas. :))
– Mārtiņš

0
Tavas domas, viedoklis un pieredze ir zelts! Lūdzu iekomentē!x
()
x