Pārgājienu Kalendārs, Kurā Apkopoti Aktuālie Publiskie Pārgājieni Latvijā

Šajā pārgājienu kalendārā ir apkopoti teju visi pārgājieni Latvijā, kuros vari piedalīties kopā ar citiem. Informācija par šiem visiem pārgājieniem ir aizgūta no Facebook vides un info par nākotnes pārgājieniem tiek regulāri papildināta. Tomēr, ņem vērā, ka mēs nekādā veidā neesam atbildīgi par saistītā pasākuma norisi, reģistrāciju un citām detaļām, tāpēc ar šiem jautājumiem vērsies pie organizatoriem (kamēr šie organizatori neesam mēs paši). 
Tu vari visus šos pārgājienus sinhronizēt ar savu plānotāju lejupielādējot .ICS failu (atrodas kalendāra apakšā) un mierīgi izplānot savu laiku, kur un kad piedalīties kādā no šiem pārgājieniem. 

Lejuplādēt visus pasākumus ICS formātā

Pārgājieni Latvijā Nav Vairs Šķērslis! Pārgājienu Maršruti Tavā Telefonā!

Mēs esam sagatavojuši Tev vairākus pārgājienu maršrutus, kuros Tu vari iziet viens pats, kopā ar draugiem vai ģimeni. Tavā vietā ir paveikts viss plānošanas darbs – Tev ir tikai jālejupielādē pārgājiena maršruts savā telefonā un jādodās ārā. Katram pārgājiena maršrutam ir iekļauta informācija par to, kā aizbraukt ar sabiedrisko vai automašīnu, kur vislabāk būtu novietot auto, un cita informācija! 😉 

Pārgājiens Ap Lodi
Dodies Atklāt Līču - Laņģu Gravas Pērles un Varenās Klinšu Sienas. Lejupielādē Bezmaksas Maršrutu Šeit!
Lejupielādē Šeit
Pārgājiens "Raunis Aizrauj"
Viens no mežonīgākajiem Latvijas pārgājieniem, kurš patiešām aizraus ar savu straujo dabu. Lejupielādē Bezmaksas Maršrutu Šeit!
Lejupielādē Šeit
10 LABĀKIE PĀRGĀJIENI
Iegūsti pieeju 10 labāko un skaistāko pārgājienu maršrutiem no STREELNIEKS.LV krājumiem.
Ielūkojies Šeit!
Previous
Next

10 labākie pārgājienu maršruti

Iegūsti pieeju visiem STREELNIEKS.LV labākajiem pārgājienu maršrutiem, kuri nav atrodami tūrisma ceļvežos.

Pārgājiens Ap Lodi

Dodies Atklāt Līču - Laņģu Gravas Pērles un Varenās Klinšu Sienas. Lejupielādē Bezmaksas Maršrutu Šeit!
jauns!

Pārgājiens "raunis aizrauj"

Viens no mežonīgākajiem Latvijas pārgājieniem, kurš aizraus ar savu struajo dabu.
Lejupielādē Bezmaksas Maršrutu Šeit!

Pieredzē Balstīti Pārgājienu Ieteikumi Tev!

Ja pārgājieni ir Tava “tēma”, tad noteikti ir vērts iziet cauri šiem rakstiem, lai novērstu un nepieļautu biežākās kļūdas un problēmas, kas ir saistītas ar pārgājienu ekipējuma izvēli, došanos garajos jeb izturības pārgājienos, vai arī ejot pārgājienā vienam pašam. Šeit apkopotā informācija ir balstīta pašu un citu pārgājienu cilvēku pieredzē, kas ir apkopota daudzu staigāšanas gadu laikā. 

IZLASI!

Patīk Tas, Ko Lasi? Padalies!

"Viena šāre cilvēkam, milzīgs grūdiens autoriem!" Ja raksts noder, sniedz atziņas vai citādi šķiet interesants - PALDIES par to vari izteikt vienkārši padaloties ar draugiem! ;)
Labi, Nākošo reizi.. :)
X