Pārgājieni - aktivitāte, kurā pozitīvi tiek ietekmētas emocijas un attiecības.

Pārgājienu Maršruti Visā Latvijā | Dodies Dabā!

Dodies dabā ar ģimeni vai draugiem un atklāj Latviju no tās puses, par kuru neraksta tradicionālajos tūrisma ceļvežos.

Pievienojies "CAMP STREELNIEKI" Bez Maksas un Dodies Dabā!

5/5

Tie, Kas Gājuši - Zina.
Tie, Kas Ies - Uzzinās!

Interesanti, piedzīvojumiem bagāti pārgājieni. Nav bijis neviens pārgājiens, pēc kura būtu vilšanās.

Aiva A.

Īsti Pārgājieni Latvijā Bez Ierobežojumiem Un Laika Limitiem - Ej Kad Vēlies Un Ar Ko Vēlies

Šis NAV kārtējais izaicinājums, šis NAV aicinājums pārspēt sevi un citus. Tas nav par steidzīgu kilometru vākšanu un atzīmēšanos. Šis ir par baudīšanu. Par ainavu un skatu vērošanu vispirms, lai censtos tos iededzināt prāta drošākajos nostūros. Un tikai pēc tam – iesaldēt foto mirklī. Tas ir par atslēgšanos un aizmiršanos, vienlaikus saglabājot skaidru apziņu un tīru prātu. Mūsuprāt, pārgājieni ir par… tie ir par būšanu brīvam!

Bet vari būt pārliecināts, ka šie pārgājieni ne reizi vien pārbaudīs Tavu spēju uzticēties sev. 😉 

5/5

Sākumā biju noskaņots diezgan skeptiski, bet esot uz vietas...

…un uzsākot maršrutu, jau ar pirmajiem metriem viedoklis tika mainīts (šis bija mans pirmais maršruts no STREELNIEKS.LV). Tik daudz skaistu, burvīgu un fantastisku vietu, kuras iepriekš netika redzētas un par kurām iepriekš nemaz nebija dzirdēts.

Ivans F.

Ko Tu Atradīsi "Camp STREELNIEKI"?

Pārgājienu maršruti latvijā - Brasla - STREELNIEKS.LV

Netradicionāli Pārgājienu Maršruti Latvijā

Šeit atrodas pārgājiens gar Braslas upi, Lojas upītes takas, Amatas ģeotaka un izaicinošais Raunis. Bez tiem šeit ir pieejama informācija gan par zināmākām, gan arī ne tik zināmām vietām, kurās ir apslēptas īstas pērles. Tas viss – dažu klikšķu attālumā un pieejams jebkurā viedierīcē, kas atbalsta GPX navigāciju.

Pārgājienu Maršruti Latvijā - BRASLA - STREELNIEKS.LV

Detalizēti Apraksti un Attēli Par Gaidāmo Pārgājienu

Katrs pārgājiena maršruts ir detalizēti aprakstīts ar piezīmēm, ko vērts ņemt vērā, par to kā nokļūt un atgriezties no pārgājiena ar sabiedrisko vai privāto transportu. Tāpat arī ir pieminēts par to vai un kāda vecuma bērniem var plānot doties, kā arī ir attēli un citu dalībnieku publicētā informācija par to, ko var redzēt. Var teikt, ka vienīgais kas pašiem jāizplāno – pārgājiena izpilde, jo viss pārējais ir gandrīz izplānots Tavā vietā. 

Pārgājienu maršruti Latvijā - Sūrā Pēda 2020 - STREELNIEKS.LV

Regulāri Tiek Pievienoti Jauni Pārgājienu Maršruti

Šis pārgājienu projekts pastāv jau vairāk kā gadu un šajā laikā, tas ir piedzīvojis izaugsmi arī ar pārgājienu izvēli. Tiek meklētas aizvien jaunas takas un pārgājienu maršruti, lai Tev būtu aizvien jaunas vietas ko atklāt. Patiesībā, ja Tu sāktu pārgājienā doties katru otro nedēļas nogali, tev šobrīd iešanai pietiktu teju pilnam gadam. 

Pārgājienos Esam Ar 10+ Gadu Pieredzi

Latvijas pārgājieni uzmanības zenītā nokļuva tikai sākoties krīzei, kuras laikā pārgājienu maršruti Latvijā kļuva par īstu sabiedrības vajadzību! Taču, mēs tajos esam iekšā jau vairāk kā 10 gadus. Šajā laikā ir novadīts ne viens vien pārgājiens un droši varam teikt, ka esam izveduši dabā dažus tūkstošus gājējus. Līdz ar to, vari būt drošs, ka katrs šeit atrodamais pārgājiens ir pārdomāts un vedīs tā, lai radītu īsto pārgājiena sajūtu.

Mārtiņš Muižnieks - STREELNIEKS.LV

Mārtiņš Muižnieks

- VIENS NO STREELNIEKS.LV

Iepazīsimies! Mani sauc Mārtiņš un esmu viens no STREELNIEKS.LV. Manā atbildībā ir šī vietne, tās ideja un lielā mērā arī “zīmēju” šeit esošos pārgājienu maršrutus. Pārējā komanda darbojas aizkadrā. Mēs ticam, ka cilvēks ir radīts būšanai vienotā sistēmā ar dabu. Mēs esam pārliecināti, ka ikviens, kurš iznācis no piedzīvojuma dabā ir par vienu procentu labāka sevis paša versija, kā pirms tajā iegāja. 

Pievienojies Mums Internetos

Par Darbiem Runā Citu Vārdi

Šeit ir tikai dažas atsauksmes no tā, ko saka citi. Tu vari brīvi pameklēt ko raksta zem #streelniekslv un uzprasīt viedokli sociālajos tīklos. Mēs ticam tam, ko darām un vari būt drošs, ka “STREELNIEKI Tev S… neieteiks“.

Rūp Katrs Dalībnieks

5/5

Neesmu pirmo dienu pārgājienā, bet šis noteikti ir bijis pirmais pārgājiens, kurā Tu tiešām izjūti, ka organizatoriem rūp katrs dalībnieks!

Ilze V.

Piesakies - Nenožēlosi! Viss Būs lieliski!

5/5

Noteikti ar Strēlniekiem došos vēl pārgājienos. Kaut arī pēc pārgājiena pagājis laiciņš, joprojām ir tik daudz pozitīvu un jauku sajūtu!

Madara Š.

Viņi Zina un Mīl To, Ko Dara

5/5

STREELNIEKS.LV pārgājieni mani tur savā varā vēl ilgi pēc pārgājienu dienas! Šoreiz ir runa par attieksmi! 

Iveta V.

Ko Vēl Tu Gribi Šeit Lasīt? Pievienojies 3000+ Citiem "Camp STREELNIEKI" Dalībniekiem!

Atklāj plašo Latvijas pārgājienu pasauli un dodies dabā kopā ar ģimeni vai draugiem. 

Patīk Tas, Ko Lasi? Padalies!

"Viena šāre cilvēkam, milzīgs grūdiens autoriem!" Ja raksts noder, sniedz atziņas vai citādi šķiet interesants - PALDIES par to vari izteikt vienkārši padaloties ar draugiem! ;)
Labi, Nākošo reizi.. :)
streelnieks.lv logo

PIETEIKUMS SAŅEMTS!

ARĪ Epastā ir aizgājušas pieejas!
Parādi šito arī citiem 👇
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
X