Kā un kādu informāciju mēs ievācam jeb Privātuma Politika


Paldies, ka esi apmeklējis STREELNIEKS.LV lapu! Ja reiz skaties šajā sadaļā, tad Tevi noteikti satrauc vai un kāda informācija varētu tikt no Tevis ievākta. Tas ir ļoti labi, jo privātums mūsdienās ir “karstā tēma” – pasargāt savu identitāti mūsdienās ir īpaši svarīgi. Tālāk, vienkāršos vārdos, mēs centīsimies izklāstīt mūsu Privātuma Politiku un to “Kā” un “Kāda” informācija no tiek ievākta!

Cepumi jeb sīkdatnes

STREELNIEKS.LV lapā ir uzstādītas vairākas sīkdatnes, kuras reģistrē lapas apmeklētāju rīcību https://streelnieks.lv vietnē. Kas ir sīkdatnes – vari lasīt šeit. Galvenā ideja ir vienkārša, ko centīsimies paskaidrot vienkāršos vārdos!

  • Šādā veidā mēs uzzinām kādā veidā tiek lietota https://streelnieks.lv lapa. Piemēram, vai un cik daudz notiek klikšķi uz noteiktiem linkiem, cik tālu tiek notīta lapa, kāds saturs un cik ilgi tiek aplūkots un tā tālāk. Mēs nezinām [un mums pat neinteresē] KURŠ to dara, bet zinām KĀ tas tiek darīts. Līdz ar to, balstoties uz noteiktu ievāktās informācijas apjomu, mēs spējam veidot https://streelnieks.lv lapu tieši tā, kā to vēlas lietot tās apmeklētāji.
  • Mums ir vieglāk nogādāt īsto saturu pie īstajiem cilvēkiem. Labs piemērs būs Facebook.com sociālais tīkls. Mēs nekad nezinām KURŠ (to zina facebooks, ja reiz izmanto facebook.com, tad esi arī piekritis viņu privātuma politikai), bet zinām KA mūsu lapu ir apmeklējis kāds facebook lietotājs. Līdz ar to – mēs varam efektīvāk nogādāt saistošo informāciju šajā sociālajā tīklā. Jā, šīs ir tās reizes, kad “redz kur tā kleita, ko 3 dienas atpakaļ apskatījos Aļikā” un pēc pāris mēnešu aizmiršanas, pēkšņi parādās kāds atgādinājums par to, kas interesants noticis šajā lapā.
  • Tiek uzlabota lietotāja pieredze. Labākais piemērs – kad pirmo reizi ienāc lapā, tad parādās ziņojums “Apmeklējot šo lapu, tu esi informēts un piekrīti, ka tajā ir sīkdatnes, blablabla….“. Nospiežot OK, šis paziņojums atkārtoti neparādās. Ja esi izslēdzis sīkdatnes, tad jebkuras lapas lietošanas pieredze kļūst diezgan pabriesmīga. Bet tās ir tavas tiesības. 🙂 

Dažos vārdos – ja Tu nepiekrīti tik tālu, spied šeit, lai tūlīt rīkotos lietas labā!

OutdoorCard draudzības programma

OutdoorCard ir mūsu lojalitātes programma, kura ir veidota tāpēc, lai paliktu saskarsmē ar saviem klientiem, sekotājiem un vienkārši foršiem cilvēkiem. Automātiska “iekļaušana” OutdoorCard programmā nav iespējama, jebkurš lietotājs brīvprātīgi atstāj savus datus un nosūta pieteikumu, lai kļūtu par pilnvērtīgu OutdoorCard lietotāju.

Ikvienam OutdoorCard lietotājam tiek garantētas vairākas gan iekšējās (STREELNIEKS.LV robežās), gan ārējās (CashbackWorld un citu sadarbības partneru robežās) priekšrocības. Protams, laika gaitā cenšamies tās papildināt. Bet labākai izpratnei – ikviens OutdoorCard lietotājs nākotnē varēs piereģistrēties STREELNIEKS.LV pasākumiem norādot tikai savu OutdoorCard ID vai savu telefona numuru. Pēc tā mēs spēsim Tevi identificēt, tā paātrinot Tavu reģistrācijas procesu un ievērojami saīsinot reģistrācijas formas pildīšanas laiku.

Tas kas Tev ir jāņem vērā – 100% OutdoorCard reģistrācija sastāv no diviem soļiem:

  1. Reģistrācija STREELNIEKS.LV (dod piekrišanu reklāmas saņemšanai, mūsu privātuma politikai, utt),
  2. Reģistrācija CashbackWorld lojalitātes programmā.

Aizpildot OutdoorCard reģistrācijas anketu vai citādi piesakoties OutdoorCard programmai STREELNIEKS.LV lapā vai klātienē, Tu mums dod atļauju Tavus datus nodot “CashbackWorld” lojalitātes programmai izmantojot https://www.cashbackworld.com/lv mājas lapu, lai pabeigtu Tavu reģistrāciju “CashbackWorld” lojalitātes programmā. Ar “CashbackWorld” privātuma politiku Tu vari iepazīties šeit.

Informācija, kura tiek ievākta un uzglabāta no katra OutdoorCard lietotāja un reģistrācijas anketas aizpildītāja:

  • Vārds un uzvārds – Tas kalpo kā personas identifikators reģistrācijai dažādiem STREELNIEKS.LV rīkotajiem pasākumiem.
  • Telefona numurs – Tas kalpo gan kā ID līdzeklis ātrajā reģistrācijā, gan ātrs sazināšanās līdzeklis, ja esi piereģistrējies kādam pasākumam.
  • Epasts – mēs reizēm nosūtīsim Tev speciālos piedāvājumus, vispārīgu informāciju par to, kas jauns un interesants, kā arī nosūtīsim nepieciešamo informāciju, ja esi piereģistrējies kādam pasākumam.
  • Dzimšanas diena – gadījumos, kad pasākumam ir vecuma cenzs, mēs laicīgi zināsim vai ar Tevi viss ir kārtībā.
  • Iepriekšēja sadarbības vēsture – apmeklētie pasākumi, piezīmes par līdzšinējo sadarbību, utt..

Visu informāciju, kas ir nodota mums, biedrībai “STREELNIEKI”, tev jebkurā brīdī ir tiesības mainīt vai dzēst rakstot uz [email protected] epastu. No epasta informatīvo vēstuļu saņemšanas vari atteikties jebkura saņemtā epasta “kājenē”, vai rakstot mums uz [email protected] Ar šo Tu esi arī informēts, ka atteikšanās no epasta vēstuļu saņemšanas nenozīmē visu datu dzēšanu no biedrības “STREELNIEKI” datubāzes, kamēr vien Tu neesi to pieprasījis.

Tāpat Tu piekrīti, ka mēs – biedrība “STREELNIEKI”, Tavus datus nododam mūsu izvēlētiem datu uzglabāšanas pakalpojumu sniedzējiem, lai nodrošinātu drošu Tavu datu uzglabāšanu. Tomēr biedrība “STREELNIEKI” neuzņemas atbildību par jebkādu nesankcionētu piekļuvi personas datiem un/ vai personas datu zudumu, ja tas nav atkarīgs no biedrības “STREELNIEKI”.

Turpinot lietot STREELNIEKS.LV mājas lapu un ievadot Tajā jebkādu informāciju – Tu piekrīti šai privātuma politikai un apliecini, ka pirms tam ir bijusi iespēja uzdot jautājumus un gūt atbildes, rakstot uz [email protected]