PĀRGĀJIENS
MADEIRĀ

03.-11. DECEMBRIS

“Kādam tas būs tikai vēl viens pārgājiens. Kādam tas palīdzēs sasniegt iepriekš iecerēto. Vēl kādam – tas parādīs jaunu ceļu.”

TEV NAV JĀGAIDA JŪNIJS, LAI ATKAL PIEDZĪVOTU VASARU

Piekritīsi, ka aizgājusī vasara dažu brīdi vairāk līdzinājās oktobrim. Un te pēkšņi, jau novembris ir klāt, bet vasara līdz galam tā arī netika izbaudīta.

Un tad vēl tas jautājums – ko ir izdevies uzspēt sadarīt? Vairāk laika veltīts kam citam, bet sev neizdevās atlicināt tik daudz, cik gribēts.

Kaut kur aizbraukt, kaut ko redzēt….

Braucam uz Madeiru – vietu, kur vasara nav beigusies un ainavas kā nekur citur!

PIEVIENOJIES PĀRGĀJIENĀ PA MADEIRAS SALU!

8 Dienas Piedzīvojumos

Tev nekas nav jādomā, viss ir izplānots Tavā vietā. Katra diena būs savādāka, sākot no mierīgām pastaigām, beidzot ar kārtīgiem kāpieniem kalnā.

Nakšņošana
Drošās Telpās

Nav jābaidās, ka Tev liks gulēt zem klajas debess. Visas naktis pavadīsim viesnīcā, lai Tu atpūstos un sagatavotos nākošajai dienai.

Elpu Aizraujoši
Skati un Ainavas

Madeiras daba un klimats par sevi runā attēlos un video. To nevar salīdzināt ar citur redzēto, tas viss ir jāpiedzīvo. Turi baterijas uzlādētas!

Pārgājiena Vadītāji
ar Pieredzi

Ar grupu pārgājienu vadīšanu nodarbojamies jau 10+ gadus. Tāpēc Tu vari būt pat bez jebkādas iepriekšējas pieredzes pārgājienos.

MADEIRA - PARADĪZES SALA

Madeiras sala atrodas teju pašā Atlantijas okeāna vidū. Tā ir izslavēta ar savu brīnumskaisto dabu un patīkamiem klimata apstākļiem visa gada garumā.

Madeiru apskalo siltā Golfa straume. Tāpēc siltajā sezonā okeāna temperatūra ir ap +23 līdz +25 grādiem, bet ziemas periodā – ap +18.

Sala ir veidojusies vulkāniskās aktivitātes rezultātā pirms ~900 milj. gadu, tās reljefs ir kalnains un caurvīts ar neskaitāmiem kanjoniem un ielejām.

Augstākie Madeiras kalni sniedzas līdz pat 1863m augstumam, to virsotnes bieži slejas pāri mākoņu segām, paverot ainavas, kuras grūti atrast citur.

NEDĒĻA MADEIRĀ,
KURU TU ATCERĒSIES

Iespējams, šis būs Tavs spilgtākais šī gada ceļojums, kuru atcerēsies vēl ilgi. Mēdz teikt, ka tie, kuri Madeirā ir pirmo reizi, nav vienīgo reizi. Tu sapratīsi, kāpēc tik daudzi iemīlas šajā vietā un… mēdz palikt uz ilgāku laiku.

VISS IR IZPLĀNOTS - TEV IR TIKAI JĀBŪT

Aizmirsti par stresu, kas saistīts ar ceļojuma plānošanu. Tev nav jādomā par to, kur paliksi, kā nokļūsi no punkta A uz B, kas jāņem vērā... viss ir jau izdomāts.

TUR KUR JĀBŪT UN TUR, KUR CITI NEIET!

Tu pārliecināsies, kāpēc ar vienu nedēļu ir par maz. Pārgājiens Madeirā ies gan pa ceļiem un takām, kur "obligāti jābūt", gan vietām, kur iespējams mēs būsim vienīgie. Bet redzēt, iespējams... tur ir vēl vairāk!

IESPĒJA PAŠAM NOTEIKT CEĻOJUMA ILGUMU

Vēlies redzēt vairāk? Tevi no salas prom neviens nedzīs! Tu vari palikt Madeirā ilgāk, lai atpūstos pēc aktīvās nedēļas un savā ritmā aplūkotu visu, ko tā piedāvā.

streelnieks.lv logo

KAS VEIDOS TAVAS ATMIŅAS RĪT?

Ja ļoti vēlēsies, Tu šeit nokļūsi. Jautājums ir tikai... cik ļoti Tu vēlies?

Atsauksme par STREELNIEKS.LV pārgājienu Madeirā, Novembrī 2023
Atsauksme par STREELNIEKS.LV pārgājienu Madeirā, Novembrī 2023
Atsauksme par STREELNIEKS.LV pārgājienu Madeirā, Novembrī 2023

Tu esi tikai sekunžu attālumā, lai iegūtu visu info!

Ievadi savu epastu un tūlīt Tev uz aizies vēstule!