PĀRGĀJIENS
MADEIRĀ

PIETEIKŠANĀS NAV IESPĒJAMA

“Kādam tas būs tikai vēl viens pārgājiens. Kādam tas palīdzēs sasniegt iepriekš iecerēto. Vēl kādam – tas parādīs jaunu ceļu.”

TEV NAV JĀGAIDA JŪNIJS, LAI ATKAL PIEDZĪVOTU VASARU

Piekritīsi, ka aizgājusī vasara dažu brīdi vairāk līdzinājās oktobrim. Un te pēkšņi ziema ir klāt, bet vasara līdz galam tā arī netika izbaudīta.

Un tad vēl tas jautājums – ko ir izdevies uzspēt sadarīt? Vairāk laika veltīts kam citam, bet sev neizdevās atlicināt tik daudz, cik gribēts.

Kaut kur aizbraukt, kaut ko redzēt….

Braucam uz Madeiru – vietu, kur vasara nav beigusies un ainavas kā nekur citur!

PIEVIENOJIES PĀRGĀJIENĀ PA MADEIRAS SALU!

Aicinām Tevi pievienoties aizraujošā nedēļas pārgājienu sērijā Portugālē, Madeiras salā, kura atrodas teju pašā Atlantijas okeāna vidū. Tā pamatoti tiek dēvēta par vienu no skaistāko mierīgās un aktīvās atpūtas vietām, kurā visa gada garumā ir vasarīgi laika apastākļi. Esam izstrādājuši un pārbaudījuši praksē lielisku pārgājienu nedēļas programmu, caur kuru mēs dosimies tieši uz Madieras sirdi – tās kalniem, okeānu un skaistajām ūdenskritumu ielejām. 

Elpu Aizraujoši
Skati un Ainavas

Madeira savā būtībā ir milzīgs kalns atlantijas okeāna vidū. Madeira ir tik pārpilna skatiem un ainavām, ka Tu beigās tos vairs neievērosi.

NEDĒĻA PIEDZĪVOJUMOS

Mēs esam visu izplānojuši Tavā vietā, lai Tu varētu pilnībā atslēgt prātu no ikdienas rūpēm un darba stresa, baudot mirkli tikai šeit un tagad.

Nakšņošana
Drošās Telpās

Teltis un guļammaisus šoreiz atstāsim mājās! Madeirā paliksim drošās, ērtās naktsmājās no kurām katru dienu dosimies jaunos piedzīvojumos.

Nav nepieciešama iepriekšēja pieredze

Pārgājieni Madeirā nav uzskatāmi par sarežģītiem, tāpēc Tu vari būt ar 0 pieredzi. Mēs vadām grupas jau 10+ gadus, tāpēc zinām ko darām!

Lejupielādē Madeiras piedzīvojuma plānu, lai uzzinātu:
datumus, izmaksas un visas pasākuma detaļas!

MADEIRA - PARADĪZES SALA

Madeiras sala atrodas teju pašā Atlantijas okeāna vidū. Tā ir izslavēta ar savu brīnumskaisto dabu un patīkamiem klimata apstākļiem visa gada garumā.

Madeiru apskalo siltā Golfa straume. Tāpēc siltajā sezonā okeāna temperatūra ir ap +23 līdz +25 grādiem, bet ziemas periodā – ap +18.

Sala ir veidojusies vulkāniskās aktivitātes rezultātā pirms ~900 milj. gadu, tās reljefs ir kalnains un caurvīts ar neskaitāmiem kanjoniem un ielejām.

Augstākie Madeiras kalni sniedzas līdz pat 1863m augstumam, to virsotnes bieži slejas pāri mākoņu segām, paverot ainavas, kuras grūti atrast citur.

NEDĒĻA MADEIRĀ,
KURU TU ATCERĒSIES

Iespējams, šis būs Tavs spilgtākais šī gada ceļojums, kuru atcerēsies vēl ilgi. Mēdz teikt, ka tie, kuri Madeirā ir pirmo reizi, nav vienīgo reizi. Tu sapratīsi, kāpēc tik daudzi iemīlas šajā vietā un… mēdz palikt uz ilgāku laiku.

VISS IR IZPLĀNOTS - TEV IR TIKAI JĀBŪT

Aizmirsti par stresu, kas saistīts ar ceļojuma plānošanu. Tev nav jādomā par to, kur paliksi, kā nokļūsi no punkta A uz B, kas jāņem vērā... viss ir jau izdomāts.

TUR KUR JĀBŪT UN TUR, KUR CITI NEIET!

Tu pārliecināsies, kāpēc ar vienu nedēļu ir par maz. Pārgājiens Madeirā ies gan pa ceļiem un takām, kur "obligāti jābūt", gan vietām, kur iespējams mēs būsim vienīgie. Bet redzēt, iespējams... tur ir vēl vairāk!

IESPĒJA PAŠAM NOTEIKT CEĻOJUMA ILGUMU

Vēlies redzēt vairāk? Tevi no salas prom neviens nedzīs! Tu vari palikt Madeirā ilgāk, lai atpūstos pēc aktīvās nedēļas un savā ritmā aplūkotu visu, ko tā piedāvā.

streelnieks.lv logo

KAS VEIDOS TAVAS ATMIŅAS RĪT?

Ja ļoti vēlēsies, Tu šeit nokļūsi. Jautājums ir tikai... cik ļoti Tu vēlies?

Atsauksme par STREELNIEKS.LV pārgājienu Madeirā, Novembrī 2023
Atsauksme par STREELNIEKS.LV pārgājienu Madeirā, Novembrī 2023
Atsauksme par STREELNIEKS.LV pārgājienu Madeirā, Novembrī 2023

Tu esi tikai sekunžu attālumā, lai iegūtu visu info!

Ievadi savu epastu un tūlīt Tev uz aizies vēstule!